Farbanje - realna cijena?

Farbanje - realna cijena?

Član
Pozdrav svima,

U ponedeljak mi udari u auto neki lik koji nije ni registrovan. Bila policija, ali sad je zezancija izvući pare. Uglavnom, udario me u zadnja lijeva vrata. Šteta nije velika, ali da bi limar ispravio mora mi skinuti farbu. Traži mi 40 KM i to mi se čini u redu. E sad, ovaj što bi mi trebao farbati kaže, a i vjerujem da je tako, da mora farbati komplet vrata, plus dio zadnjeg kraja, poslije vrata. Na svim tim mjestima postoje oštećenja. Za to mi traži 170 KM. On kupuje materijal, znači ja samo ostavim auto. U pitanju je Peugeot 206. Šta kažete, da li je ovo realna cijena?
 
Član
Jeste, metalik je boja. Radio mi je već prije nešto, i dobro radi, ali mi se ovo učini poskupo. Zahvaljujem na odgovorima.
 
Član
slazem se da je to sasvim realna cijena, to je to, lako je ospricat, treba kvalitetno pripremit, ako dobro radi ja ne bi zalio tih para;)
 
Član
Reala brate, kad uzmes da su lakireri i limari kod nas bolje placeni od vecine visokokvalifikovanih radnika, onda je to reala.
 
Član
Lexillium je napisao(la):
Moj prijatelju meni za ruke traze 3500 ,a ti se dvoumis oko 170 KM...:lol:

Nije ti to puno:icon_smile:

Ma ne dvoumim se, nego sam samo htio provjeriti. Nemam bas predstavu o tim cjenama, pa sam zato pitao.
 
kako ti neko moze reci, dok ne vidi sliku vrata i sl je li puno ili nije:icon_question:
to je sve nagadjanje,, ali ako znas da ce ti kvalitetno odraditi nije skupo sigurno, zz;)
 
Član
Nema se sta gledati kakva su vrata, treba ih komplet ofarbati, plus malo poslije vrata. Ovo je samo farbanje, limar ce posebno ispravljati za 40KM.
 
Član
To se kaze evo ti 200KM uradi da valja i gotovo! Iako ti mogu reci da su kod mene na golf3 bila udarena vrata i ostecen prag ( metalik crna boja) i to sam uradio za 100KM.
 
Top