Farbanje motora i ugradnja sijalica u spojler

Farbanje motora i ugradnja sijalica u spojler

Član
Duke, samo da znas dodjes me novi monitor jer sam ovaj ispljhuvao sa satranom hrenovkom i kecapom HAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAH :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
tibor987 je napisao(la):
Duke, samo da znas dodjes me novi monitor jer sam ovaj ispljhuvao sa satranom hrenovkom i kecapom HAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAH :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ma nije problem za monitor , samo prvo da druga "prosvjetlimo" :D
 
Na stranu sto si ugradio plafonjeru al bar si je mogao maskirati malo farbanjem u crno ili vec kad su bijele ove rigips sarafe ofarbati u bijelo a ne ovako ostaviti
 
Član
ma ofarbat cu ja to...sve ce bit ok sta sad gotovo je ralica je izrezana i boze moj...nije problem kupit drugu..ali meni se ovako svidza i ovo cu prefarbat u crno i onda ce bit sve ok......i usput prodajem papire od golfa 1...pa ako kome treba nek se javi..pozzz
 
Član
Kupi ti poliestera ovo izvadi pa zakrpi izbusene rupe i u mat crnu ponovo spojler :D;)

Imo si orginalne maglenke nisu nesto ni slupe oko 25 KM i stavis u fabricke ove otvore na spojleru sa strana ako vec hoces da su u tome dosta bolje i kulturnije izgleda a imas i nekog efekta od njih kad rade :icon_smile:
 
Član
cuj imam ja jeftino " kandilja" AHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHA

jbt kako si kreno jos malo pa ces umjeto te gti ralice stavit i malo rigipsa
skidaj to pod hitno
 
Član
hahaha pa kad nadzem te orginale maglenke...vadim ovo i krpim....ali gdje da nadzem te orginalne maglenke
volio bi ja to...a ovo nije tesko zakrpit
 
Top