Farbanje motora i ugradnja sijalica u spojler

Farbanje motora i ugradnja sijalica u spojler

Član
Pozdrav raja evo neki mali projekat pa onako iz dosade sam radio...motor prije farbanja opran i lijepo prebrisan...znaci nisam nista skidao ni rastavljao ali uglavnom sve dijelove sam lijepo ofarbo....kupio neko srebro 4.5km uzo od sestre mali kist..hahha...kuda nije mogla cetka..ugavnom lijepo je ispalo i nisam kapao po crijevima.....a sto se tice sijalica nasao nekakve 1.60km jedna...haha 20W i prvo skino spojler lijepo izbusio rupe napravio od plastike nosace i u slucajku kad bi ih skido samo odvrnem 2 sarafa i gotovo....i vidjet cete na slikama prekidac gdje i kakav sam stavio i jedan osigurac za svaki slucaj...nisam ih kovco na poziciju ili duga radi policije...jer starog je policija zaustavljala zob sijalica jer stvarno su jake a valjaju i kad je magla...lijepo izgjedaju i korisne su....;););)....i ima tu jos slika..nevezane za temu..i ova zadnja slika daska na gepeku presvucena presvlakom od zadnjeg cica a ispod su 2 zvucnika po 160w i jedan visokotonac od 60w...i ubrzo bit je jos slika spremam se da ga farbam jer na zadnjim veznim limovima malo izbacio hrdze ne puno ali nemogu gledat to..i malo na coskovima vrata to uglavnom najosjetljiviji dijelovi.....:icon_cry::icon_cry::icon_cry:.....a unutra je malo prljav ali nezamerite....:lol::lol::lol::lol::lol:


















 
Član
to samo tuniraj ovo ti je odlicno . Dobro je pa imas zivaca da toliko provedes na uljepsavanju svog auta.
 
Početnik
Jadan, sta ucini od gti ralice, otkud ti pade na pamet da stavljas plafonjere u ralicu????

Motor si fino osvjezio, lijepo izgleda..
 
Član
ralica je izrezana gdje su sijalice jbg gotovo je sad moze se druga nabavit nije tesko...a meni su sijalice (plafonjere)...haha...dobre....a moras imat zivaca za ovo kad nemas drugo posla uglavnom je mocno jos deklo motora u crno...uglavnom ima jos planova ali kad bude vremena i para...

a unutra ove sijalice bile su prikovcane na zvucnike pa izvadio sam ih i sve je u orginalnom stanju...pa morat cu i siceve presvlacit i to imam u planu...pa konto sam farove od dzete stavit..treba mi vezni lim farovi i maska...duboke karambolke kakva rora...od novije tipe vrata...i lajsnu nabacit..
 
Član
e ovako motor nisam sprejem farbao nego kupio neko srebro i lijepo cetku u ruke i lagano i uzeo mali kist kuda nije cetka mogla..dosad nije nista spalo i lijepo izgleda i nece spasti 100% jer to sam koristio i ranije........

A sto se tice sijalica to sam sam nekako smislio..slucajno ih naso i svidjele mi se....pa reko negdje cu ih stavit i misim da su dobro ispale i nemam problema snjima...
 
Član
Plafonjere necu komentarisati, rekli su ti vec!
Ali sta ti je ovo kog vraga?
k9qin6qq3rgjxbfb9fxl.jpg
 
Član
ma to je bezveze nesto iz dosade napravljeno uglavnom skino sam to i stavio stari cep.......aaa te plafonjere jbte sta nemojete me ljutit stavit cu reflekote...hahahahahah:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:..meni se svidza i ok
 
Član
Trebo si te mmaglenke ugurat negdje tu gdje se slepa, a ne u ralicu. Sad su nekako preblizu a i nidje veze da su u ralici bolje bi im bilo gore sto posto
 
Član
Duke_Of_Harlem je napisao(la):
kume ima kod mene prodaju se kandilji s munare , hos' da vidim da ti zavrsim jeftinije ?

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

pa bolje da si ih uguro ove kandilje u obicni spojler a ovaj gti prodo i za te pare kupio si jos dijoooooda da sljoooooooooooooosti golf :D :D :D
 
Top