fakultet strojarstvo

fakultet strojarstvo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
pozz raja
evo doc ce i vrijeme upisa na fakultet, pa sam razmisljao da upisem strojarstvo u mostaru, pa zanima me ima li itko da je to upisao, koji smjer, dojmovi, zaposlenje......
hvala unaprijed ;)
 
Član
ja se upisao dao 5 ispita i ispisao
kasnije sam uradio kompletan interijer kompletne zgrade fakulteta i to ostavlja dobar dojam na nove studente jer je iznutra ko novo :)
a sad malo ozbiljno ako ti se da uciti slobodno posla za inzinjere sa strojarskog uvjek ima i bit ce jer malo ljudi zavrsi taj fax
imas ispita sta mozes kvalitetno prepisivati bar na ovima dje sam ja bio :p i svasta nestu uglavnom probaj zagrij stolicu i zavrsi ja nisam imao zivaca :)
 
Član
ja sam na strojarstvu.tesko je al ako ces uprit moze se.posa imas odma al ako ne znas matematiku odustani na vrime
 
Član
racingo je napisao(la):
pozz raja
evo doc ce i vrijeme upisa na fakultet, pa sam razmisljao da upisem strojarstvo u mostaru, pa zanima me ima li itko da je to upisao, koji smjer, dojmovi, zaposlenje......
hvala unaprijed ;)

Zavisno na kojoj strani ga upišeš,hoćeš lijevo,hoćeš desno?:)Nisam na strojarstvu,ali sam na građevinskom fakultetu.Program i predmeti su skoro identični na prvoj godini studija.Fakultet je poprilično težak i zahtijevan.U mom slučaju,na prvoj godini nas je upisalo skoro 200 ljudi,da bi do pete godine na mom smjeru došlo 5 ljudi.Što se tiče zaposlenja,sigurno nećeš imati problema,jer jako malo ljudi godišnje diplomira,pa je potražnja jako velika.Nije slučaj kao za pravo ili ekonomiju,da diplomira 400-500 ljudi godišnje.Pod strojarstvom podrazumjevam opći smjer,ne računalni i još neke podsmjerove koji su dosta lakši po programu.Ako te još nešto zanima,javi se na PM.Pozdrav inžinjeru:lol::lol::lol:
 
Član
aha....hvala na odgovoru, jos cu razmislit
ima jos izbora, al nekako mi sve ostalo bezveze, strojarstvo mi ne zvuci lose

ZELA GTI je napisao(la):
racingo je napisao(la):
pozz raja
evo doc ce i vrijeme upisa na fakultet, pa sam razmisljao da upisem strojarstvo u mostaru, pa zanima me ima li itko da je to upisao, koji smjer, dojmovi, zaposlenje......
hvala unaprijed ;)

Zavisno na kojoj strani ga upišeš,hoćeš lijevo,hoćeš desno?:)Nisam na strojarstvu,ali sam na građevinskom fakultetu.Program i predmeti su skoro identični na prvoj godini studija.Fakultet je poprilično težak i zahtijevan.U mom slučaju,na prvoj godini nas je upisalo skoro 200 ljudi,da bi do pete godine na mom smjeru došlo 5 ljudi.Što se tiče zaposlenja,sigurno nećeš imati problema,jer jako malo ljudi godišnje diplomira,pa je potražnja jako velika.Nije slučaj kao za pravo ili ekonomiju,da diplomira 400-500 ljudi godišnje.Pod strojarstvom podrazumjevam opći smjer,ne računalni i još neke podsmjerove koji su dosta lakši po programu.Ako te još nešto zanima,javi se na PM.Pozdrav inžinjeru:lol::lol::lol:

cuj upisalo 200, a samo ih 5 doslo, e svasta....
hvala na pomoci, javim ti ako zatreba nesto
 
Član
Potpisujem post prije, ja sam na masinstvu u Tuzli, ako ne znas matematiku odustani na vrijeme, jer do 4 godine 70 posto predmeta je matematika... a poslaa uvjek ima za inzinjere...
 
Član
racingo je napisao(la):
aha....hvala na odgovoru, jos cu razmislit
ima jos izbora, al nekako mi sve ostalo bezveze, strojarstvo mi ne zvuci lose

ZELA GTI je napisao(la):
racingo je napisao(la):
pozz raja
evo doc ce i vrijeme upisa na fakultet, pa sam razmisljao da upisem strojarstvo u mostaru, pa zanima me ima li itko da je to upisao, koji smjer, dojmovi, zaposlenje......
hvala unaprijed ;)

Zavisno na kojoj strani ga upišeš,hoćeš lijevo,hoćeš desno?:)Nisam na strojarstvu,ali sam na građevinskom fakultetu.Program i predmeti su skoro identični na prvoj godini studija.Fakultet je poprilično težak i zahtijevan.U mom slučaju,na prvoj godini nas je upisalo skoro 200 ljudi,da bi do pete godine na mom smjeru došlo 5 ljudi.Što se tiče zaposlenja,sigurno nećeš imati problema,jer jako malo ljudi godišnje diplomira,pa je potražnja jako velika.Nije slučaj kao za pravo ili ekonomiju,da diplomira 400-500 ljudi godišnje.Pod strojarstvom podrazumjevam opći smjer,ne računalni i još neke podsmjerove koji su dosta lakši po programu.Ako te još nešto zanima,javi se na PM.Pozdrav inžinjeru:lol::lol::lol:

cuj upisalo 200, a samo ih 5 doslo, e svasta....
hvala na pomoci, javim ti ako zatreba nesto



samo štreberi došli do pete:lol::lol::lol::lol:
 
Član
ja sam ti drug zavrsio masinstvo u sarajevu, ako mene pitas ganjaj brate ekonomiju, lagana, curice, zezanje, i poslije ces mozda malo teze da nadjes posao kao ekonomista al ce ti biti bolje placen kroz par godina radnog iskustva
 
Član
ja neam pojma sta cu upisati...a polako se blizi vrijeme upisa...samo znam da cu u mostar,to i nista vise :icon_rolleyes:
 
Strojarstvo ili ti ga masinstvo je dobar fakultet, ali ako nemas neke radne navike, ako nisi spreman uciti i boriti se nemoj ni pomisljati upisivati isti, samo ces dzabe izgubiti vrijeme.
 
Član
racingo je napisao(la):
pozz raja
evo doc ce i vrijeme upisa na fakultet, pa sam razmisljao da upisem strojarstvo u mostaru, pa zanima me ima li itko da je to upisao, koji smjer, dojmovi, zaposlenje......
hvala unaprijed ;)

Mašinstvo samo u Zenici, eventualno Tuzla... Ostalo ništa...

P.S. Pozdrav svim kolegama mašincima. :cool:;):cool:;)
 
Član
Ako imaš radne navike,potrebno predznanje i voliš to onda upiši i neće biti fule..Ukoliko nemaš ovo što sam nabrojao onda možeš FPN kao ja :lol:
 
Član
bigm je napisao(la):
ja sam ti drug zavrsio masinstvo u sarajevu, ako mene pitas ganjaj brate ekonomiju, lagana, curice, zezanje, i poslije ces mozda malo teze da nadjes posao kao ekonomista al ce ti biti bolje placen kroz par godina radnog iskustva

mašinstvo meni p*in dim (mišljenje studenta ekonomije :D) :lol:

a ne, ozb, kako neko ko nikad nije nesto probao zna kakvog je okusa?

dajte ljudi :lol:
 
Član
ibizasa je napisao(la):
bigm je napisao(la):
ja sam ti drug zavrsio masinstvo u sarajevu, ako mene pitas ganjaj brate ekonomiju, lagana, curice, zezanje, i poslije ces mozda malo teze da nadjes posao kao ekonomista al ce ti biti bolje placen kroz par godina radnog iskustva

mašinstvo meni p*in dim (mišljenje studenta ekonomije :D) :lol:

a ne, ozb, kako neko ko nikad nije nesto probao zna kakvog je okusa?

dajte ljudi :lol:

slazem se u potpunosti. uvijek je "tudje" lakse... sto se tice masinstva, jeste jedan od tezih, ali i boljih fakulteta...

malo je glupo pitati nekoga jel tesko, jer je to sve individualno. sto je nekome tesko, drugom moze biti lagano i obratno. a fax kao fax, kvalitetan je...
 
Član
ibizasa je napisao(la):
bigm je napisao(la):
ja sam ti drug zavrsio masinstvo u sarajevu, ako mene pitas ganjaj brate ekonomiju, lagana, curice, zezanje, i poslije ces mozda malo teze da nadjes posao kao ekonomista al ce ti biti bolje placen kroz par godina radnog iskustva

mašinstvo meni p*in dim (mišljenje studenta ekonomije :D) :lol:

a ne, ozb, kako neko ko nikad nije nesto probao zna kakvog je okusa?

dajte ljudi :lol:

u redu, nisam probao, ali ako jako puno ljudi kaže da Daewoo Lanos ne valja, a Aston Martin db7 valja.... čovjek se zapita...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top