fakultet strojarstvo

fakultet strojarstvo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
^^ nije da se pravim inteligentan, ali jel fakat mislite da je ekonomija teska, pogotovo u poredjenju sa masinstvom?? (student sam ekonomije).
 
Član
Death_beat je napisao(la):
^^ nije da se pravim inteligentan, ali jel fakat mislite da je ekonomija teska, pogotovo u poredjenju sa masinstvom?? (student sam ekonomije).

1 godina,jel tako? :lol::lol::lol: nitko nije rekao da je ekonomija teška,da jest nebi bilo 1 000 000 ekonomista na birou :lol::lol::lol:
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Death_beat je napisao(la):
^^ nije da se pravim inteligentan, ali jel fakat mislite da je ekonomija teska, pogotovo u poredjenju sa masinstvom?? (student sam ekonomije).

1 godina,jel tako? :lol::lol::lol: nitko nije rekao da je ekonomija teška,da jest nebi bilo 1 000 000 ekonomista na birou :lol::lol::lol:

citiracu svog asistenta koji je po mom misljenju 100% u pravu, "PRAVI ekonomista nikad nije bez posla"

fkt me nerviraju oni koji toliko kukaju nema posla nema posla, a sjede kuci i cekaju da im dodje neko na vrata i ponudi posao. ne mislim samo na ekonomiste, nego generalno...
 
Član
emir_89 je napisao(la):
ZELA GTI je napisao(la):
Death_beat je napisao(la):
^^ nije da se pravim inteligentan, ali jel fakat mislite da je ekonomija teska, pogotovo u poredjenju sa masinstvom?? (student sam ekonomije).

1 godina,jel tako? :lol::lol::lol: nitko nije rekao da je ekonomija teška,da jest nebi bilo 1 000 000 ekonomista na birou :lol::lol::lol:

citiracu svog asistenta koji je po mom misljenju 100% u pravu, "PRAVI ekonomista nikad nije bez posla"

fkt me nerviraju oni koji toliko kukaju nema posla nema posla, a sjede kuci i cekaju da im dodje neko na vrata i ponudi posao. ne mislim samo na ekonomiste, nego generalno...

Djelomično si u pravu.Previše ljudi godišnje diplomira na ekonomiji da bi se svi zaposlili,stvorio se jako veliki višak.Tu bi država trebala odraditi svoje sa poticajima da ljudi upisuju druge struke.Znam jako mnogo sposobnih i vrijednih ljudi sa završenom ekonomijom da bih mislio da je do njih,da im se lijeno dignut sa guzice
 
Član
slazem se da previse zavrsava ekonomiju. iskreno nije pretezak fakultet, ali nije ni lagan ko sto ih dosta misli. medjutim onaj ko ga zavrsi "svojim zaslugama" i ko je spreman da se "momacki" potrudi da nadje posao, garantujem da ce ga i naci jer htjeli to priznati ili ne, ekonomija je fakultet koji pruza najsiri spektar potencijalnih zanimanja. tako da ko se sa ekonomijom ne uspije zaposliti, kako bi sa necim drugim...
 
Da ne otvaram novu temu , vidim ovdje ima ljudi kompetentnih da mi odg. :icon_smile:

Posto i ja zavrsavam za 3 mjeseca pa slijedi upis na fax , zanima me , Sumarski Fakultet Sarajevo , jel neko studira/o ili zna nekoga da tamo studira , kakvi su uslovi za zaposlenje poslije jer to je fakultet koji procentualno ima najmanje onih koji su zavrsili na birou , et ukratko , sve sto znate o tom fakultetu :icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top