facebook!?

facebook!?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ma sve su to govna za ljude koji ne mogu u stvarnom životu upoznavati ljude,pa preko tastature prave od sebe ono što nisu :cool:
 
Član
Schumi je napisao(la):
Ma sve su to govna za ljude koji ne mogu u stvarnom životu upoznavati ljude,pa preko tastature prave od sebe ono što nisu :cool:

Sta ova recenica treba da znaci?
Prvo vrijedjas clanove da su govna, drugo kakve veze ima facebook sa stvarnim zivotom i upoznavanjem ljudi?
 
Član
Skontao lik sta treba, dobro implementirao i to je to.

Ima jos par stvari koje bi se dale napraviti, a jos ih nema na netu :icon_biggrin:
 
Član
LudoA je napisao(la):
Schumi je napisao(la):
Ma sve su to govna za ljude koji ne mogu u stvarnom životu upoznavati ljude,pa preko tastature prave od sebe ono što nisu :cool:

Sta ova recenica treba da znaci?
Prvo vrijedjas clanove da su govna, drugo kakve veze ima facebook sa stvarnim zivotom i upoznavanjem ljudi?

Samim tim što sam rekao govna za ljude koji ne mogu... govori da se to odnosi na fb a nisam ničim uvrijedio članove...A evo i kakve veze ima sa stvarnim životom..Svaki dan srećem ljude i znam dosta ljudi koji nemaju muda prići djevojci pa onda preko neta se ohrabre..Sređuju slike u PS-u da dobro izgledaju,čak kradu druge slike itd itd..Čak se jednom neko predstavio kao ja i postavio moje slike,jel tebi to zdravo?To je način da se predstaviš u sasvim drugom,vještačkom svjetlu.I što je više puta dokazano da pedofili prave lažne profile sve mi govori!Sad je FB in,kul si ako imaš profil ali isfuraće i to.Ja lično nemam razloga da se regam,osim jedino da igram igrice možda.Imam prijatelje u stvarnom životu sa kojima redovno održavam kontakte i ne treba mi jedan FB za to,imam djevojku i ne treba mi FB da se upoznam sa nekom.Svaka čast ljudima koji koriste FB u prave svrhe ali takvih je malo.Nabijem ja sve furače na stojka.
 
Član
Schumi je napisao(la):
LudoA je napisao(la):
Schumi je napisao(la):
Ma sve su to govna za ljude koji ne mogu u stvarnom životu upoznavati ljude,pa preko tastature prave od sebe ono što nisu :cool:

Sta ova recenica treba da znaci?
Prvo vrijedjas clanove da su govna, drugo kakve veze ima facebook sa stvarnim zivotom i upoznavanjem ljudi?

Samim tim što sam rekao govna za ljude koji ne mogu... govori da se to odnosi na fb a nisam ničim uvrijedio članove...A evo i kakve veze ima sa stvarnim životom..Svaki dan srećem ljude i znam dosta ljudi koji nemaju muda prići djevojci pa onda preko neta se ohrabre..Sređuju slike u PS-u da dobro izgledaju,čak kradu druge slike itd itd..Čak se jednom neko predstavio kao ja i postavio moje slike,jel tebi to zdravo?To je način da se predstaviš u sasvim drugom,vještačkom svjetlu.I što je više puta dokazano da pedofili prave lažne profile sve mi govori!Sad je FB in,kul si ako imaš profil ali isfuraće i to.Ja lično nemam razloga da se regam,osim jedino da igram igrice možda.Imam prijatelje u stvarnom životu sa kojima redovno održavam kontakte i ne treba mi jedan FB za to,imam djevojku i ne treba mi FB da se upoznam sa nekom.Svaka čast ljudima koji koriste FB u prave svrhe ali takvih je malo.Nabijem ja sve furače na stojka.

E sad si car ;)
U potpunosti se slazem s tobom, jer to je vec bolest ;)
 
Član
zanimljiv info .... a jos zanimljivije je sto ljudima to izgleda nikako ne smeta ....
 
Član
e vala, regan sam, al nikad nisam te furke koristio...ako cu nekog upoznavat, bice to uzivo normala...
i dobro je Shumi reko, trenutno facebook koristim za igrice...konkretno poker, jer ga nema jaceg...
a ta upoznavanja, to je meni glupost...ima dosta boljih nacina da se upoznaju ljudi...
a ovo za pracenje, cisto sumnjam...to ima svugdje, spyware-i koji ti prate sta radis, pa ti izbacuju razne reklame...to nema veze s facebook-om, to je dok normalno surfas po netu...tako da, ovo su bajke za malu djecu...
i kako deyo rece...kopija derneka...xD hahaha (kralj!)
 
Član
pa nije vam fejs za upoznavanje to je vise za stay in contact a onaj koga neznam ni neprihvacam ga za prijatelja kada mi zahtijev posalje...

a ovo sto je jedan clan tu rekao da zna ljude koji ureduju svoje slike i tak slicno to su kreteni bolesni ali toga vise ima na ovim koj kakvim chatovima...
 
Član
ccc..cuo sam tako nesto ..jebaji ga ...treba napraviti neki program koji ce izbrisati sve podatke kad obrises profil .... mozda i ima:icon_rolleyes:

JBG::::
 
BHT Ovisnik
meni ovo vec 2x:cool:

Account Disabled

Your account has been disabled by an administrator. If you have any questions or concerns, you can visit our FAQ page here.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top