Fabricki xenon - Polo GTI - pitanje oko sijalice

Fabricki xenon - Polo GTI - pitanje oko sijalice

Član
d2s fabricki je 99% PHILIPS D2S, najbolja i najjaca sijalica na svijetu, tako da ne vjerujem da ce neki kinez ikad biti iste boje i jacine kao oni.

Kosta cca 70 KM komad i ja da sam na tvom mjestu ne bi ni razmisljao o bilo kojoj drugoj sijalici.
 
Član
menjic je napisao(la):
d2s fabricki je 99% PHILIPS D2S, najbolja i najjaca sijalica na svijetu, tako da ne vjerujem da ce neki kinez ikad biti iste boje i jacine kao oni.

Kosta cca 70 KM komad i ja da sam na tvom mjestu ne bi ni razmisljao o bilo kojoj drugoj sijalici.

da neznas gdje ima uzeti ti orginala??
 
Član
Covjek u Bijeljini mi garantuje da je original, za tih nkih 70 KM i ja cu ih sebi uzeti sigurno.

Zove se Drajo, servis mu je u Popovima selo pored Bijeljine a broj nemam ali potrazicu.

Ili ebay, mozda tamo bude i malo jeftinije ali ne vjerujem mnogo.
 
Super Moderator
ma arma ono je qrcina al imaju male temperature tipa 5000k al nije to kao originalni philips ;)
 
Član
Ja upravo napisah da u specifikacijama originalnog philipsa D2S pise 4100k

A mislim da je ovo broj covjeka zove se Dragan a selo pored bijeljine je Popovi, to je servis za elektroniku i punjenje klima, pa mozes nazvati da pitas za pravi philips D2S 055 392 302

Znaci nisam siguran za broj nadjoh na telefonu ako ne bude zovi pa nadjem pravi.
 

rs6

Član
ni na jednom originalnom xenonu ne pise koja je temp. a to D2S im je kataloski broj, nijedan originalni nije preko 6000. al eto kinez nam je nametnuo i te kelvine sad pa ljude zbunjuje :) D2S sijalica ti je 70 KM
 
Član
rs6 je napisao(la):
ni na jednom originalnom xenonu ne pise koja je temp. a to D2S im je kataloski broj, nijedan originalni nije preko 6000. al eto kinez nam je nametnuo i te kelvine sad pa ljude zbunjuje :) D2S sijalica ti je 70 KM

kod mene je 50Km komad, dvije 80KM.;)
 

rs6

Član
kod mene je 50Km komad, dvije 80KM.;)






ma dobro sve zavisi gdje nabavis :) doduse ja ne trgujem s tim, samo znam kako se krecu ;)
 

mm3

Član
nemojte se uvrijediti ljudi ali phillips 85122 nemoze cjena bit 50 km za novu orig. sijalicu ni pomocu trikova

kinez sve kopira pa tako i izgled phillipsove sijalice, koju je doduse sve teze i teze prepoznat kao laznjak
 
Top