Fabricki xenon - Polo GTI - pitanje oko sijalice

Fabricki xenon - Polo GTI - pitanje oko sijalice

Član
nisam ni rekao da je Philips ili Osram u pitanju, ali je par sijalica 80KM koje traju sigurno priblizno originalnoj sijalici, aaaaa tri puta jeftinije. Ko kaze da danas i kad uzmes "originalnu sijalicu" da je ona bas original, kod nas je haman pa 99% stvari kopija, pa i to, tako da je bacanje para na tako skupe sijalice, 80KM set sijalica i miran ;)
 

mm3

Član
Brum Brum je napisao(la):
nisam ni rekao da je Philips ili Osram u pitanju, ali je par sijalica 80KM koje traju sigurno priblizno originalnoj sijalici, aaaaa tri puta jeftinije. Ko kaze da danas i kad uzmes "originalnu sijalicu" da je ona bas original, kod nas je haman pa 99% stvari kopija, pa i to, tako da je bacanje para na tako skupe sijalice, 80KM set sijalica i miran ;)

to onda ok mislio sam da prodajes par 85122 za 80 km ;)
slazem se s tobom u potpunosti i kod mene je problizno ista cijena a kod nas je teze naci original nego igdje
 

mm3

Član
ma ima samo tesko naci, ja prija 3 dana bio u radnji koja radi direkt sa osramom i rade sa svim njihovim vrstama sijalica za auta ali ne i xenon. I trazio katalog da mi provjere cijene, zvali centralu u mostar i jedna Osram 66240 D2S koja jako cesto dodje "tvornicki" na mnogo auta kosta 117 KM (ukljucen PDV)
 
Top