Fabia: VR6 ?

Fabia: VR6 ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

JD.

Član
haha joj sto pretjerujete odmah, covjek samo pita moze li stati VR6 a vi vec pricate o turbu na tom VR6 ili tuniraju 1.8T ... pa covjeku za to treba onda 5000 eur...
 
Član
Oglase i pogledaj sta ima u ponudi sto bi se moglo ugradit nadje se svasta i po tim oglasima pa opet pitaj na forumu za savjet ...;)

:icon_exclaim:
 
Član
Mogao bi on stati bez nekog prevelikog kemijanja i sl...,

Ali vr6 ja ne bi, ipak je to i stariji motor... i kad ga stavis, uvijek ces nesto morati raditi-ceprkati, ovo ono. Pogotovo ako mislis ici na duze relacije, ne moze biti pouzdan kao trenutni, tako da... ok je, ako mislis za piste, grada i krace relacije, ali cesto ces morati nesto "dotezati" i sl... a problem bi ti mogla biti i sama tezina onda naprijed.Btw. koliko bi ga platio?
 
sve su to extra prijedelozi,,,ali moje misljenje je da sta god ti ubacio to je tvoja ideja i zamisao tako da samo naprijed...sta god ti uradio svaka cast jer ipak fabie sa VR6 ili 1.8T motorom se ne vidjaju cesto tako da sretno....pozz
 
Član
JD. je napisao(la):
haha joj sto pretjerujete odmah, covjek samo pita moze li stati VR6 a vi vec pricate o turbu na tom VR6 ili tuniraju 1.8T ... pa covjeku za to treba onda 5000 eur...

To sam i ja pokušao reći..

Hajde ti fino Tibore reci koliko bi otprilike imao para za tu investiciju pa nek onda ljudi pišu,ili ni ne misliš ubacivati nego nas zaj*aješ da trošimo tastature :lol: :D


@tepsija razumijem ja šta ti govoriš,VR6 je stariji i veći motor,i ne može parirati novijem i manjem turbaku poput 1.8T koji se pokazao kao odličan motor,ali džaba ako se nema para za njega,jedino da nagovorimo Tibora da ne jede i ne pije i ostavlja pare u kasicu prasicu
 
Član
Schumi je napisao(la):
JD. je napisao(la):
haha joj sto pretjerujete odmah, covjek samo pita moze li stati VR6 a vi vec pricate o turbu na tom VR6 ili tuniraju 1.8T ... pa covjeku za to treba onda 5000 eur...

To sam i ja pokušao reći..

Hajde ti fino Tibore reci koliko bi otprilike imao para za tu investiciju pa nek onda ljudi pišu,ili ni ne misliš ubacivati nego nas zaj*aješ da trošimo tastature :lol: :D


@tepsija razumijem ja šta ti govoriš,VR6 je stariji i veći motor,i ne može parirati novijem i manjem turbaku poput 1.8T koji se pokazao kao odličan motor,ali džaba ako se nema para za njega,jedino da nagovorimo Tibora da ne jede i ne pije i ostavlja pare u kasicu prasicu

MA ja to vas malo zaj*ajem da bude veselije hahah :D

Zezam se, pa cekam papirceke da dignem si kredu kakvu finu, ali ne bi trebalo biti ispod 7 somova markica minimum...;)
 
Član
najtuznije sto niko od vas savjetnika nikad u zivotu nije vozio ispravan vr..glasni ste u davanju nekih savjeta to vidim..:icon_sad:
 

MTR

Član
Darth je napisao(la):
najtuznije sto niko od vas savjetnika nikad u zivotu nije vozio ispravan vr..glasni ste u davanju nekih savjeta to vidim..:icon_sad:
:icon_question::icon_question::icon_rolleyes:

Tibore brate , ideja i zamisao je ok , Tepsija je tehnicki obrazlozio ekstra , kao i vecina ali ...
Jesi razmisljao o tome da prodas svoju , nabacis nesto parica spicis do Njemacke i uzmes vec fabricki dobru 1,9 TDI RS ( 2002-2004 oko 6-7000 EUR ) , gdje ces manje zaj*ancije imat , spucaj chip i par fazona i nema tog VR-a ili 1.8T koji bi ti mogao prismrdit

ev jedna : http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=123789567&__lp=4&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=22900&makeModelVariant1.modelId=6&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&minPowerAsArray=96&minPowerAsArray=KW&vehicleCategory=Car&segment=Car&siteId=GERMANY&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&lang=de&pageNumber=1
 
BHT Ovisnik
MTR je napisao(la):
Jesi razmisljao o tome da prodas svoju , nabacis nesto parica spicis do Njemacke i uzmes vec fabricki dobru 1,9 TDI RS

to nije lose,ali najgore je sto je tibor dosta novca ulozio u svoju,a problem je sto tesko da moze dobiti priblizno koliko je ulozio
 
Član
:lol::lol::lol::lol::lol::lol: Kakav kralj!!!!!!!!!!!!! Cuj pistu! :lol::lol::lol: Od kud ti upade u temu covjeku! :lol::lol::lol:
Tibore i ja glasam za 1.8 T,jer fabija je predobra!!!!!!!!
 
ja bi ti preporučio 1.8t , motor je provjereno dobar i pouzdan,
a u fabiji bi bio prava zvijer mislim na odnos snage i težine.
tepsija je u pravu za sve što je napisao, nesumnjivo da je 1.8t
skuplji od VR6 ,ali je puno bolji, i na tvom bi autu bolje
pasao od vr6. potrošnja mu je loko oko 10,5 do 11 l/na 100 km/h
a na otvorenom puno manja. samo jedina i najbitnija stvar koja muči
nas nazovi tjunere su finansije, ali ne sumnjam da ćeš nas pozitivno
obradovati :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top