Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: Nova instrument tabla, cajgeri, str.143

Nisu te limpi vec ovakve,velika je razlika

Linear_separable_flexible_SMD_LED_strip_with.jpg





Evo je uvecana :D


LW%20M67C-T1U1-3C5D.jpg
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: Nova instrument tabla, cajgeri, str.143

aj struja dobro te, nije vazno tacno kakve su, vec otprilike :D

a ide se dalje, poliranje krova, slajfanje, cirkuzanje... nije jos gotovo sutra mozda, zafalilo kvalitetne fine paste za zavrsnicu :lol: a necemo abrom ili rencom samo da useremo :lol:

zuka u akciji;

15082011942.jpg


15082011948.jpg


a dok je on radio oko krova, ja ko fol glancao felge :D

15082011943.jpg


15082011946.jpg


15082011947.jpg


teaser unutrasnjosti;

15082011949.jpg


kao "elegancija", da ide uz krov... uzivo je extra... ali nema gore boje za odrzavat, prebrisem recimo krov jednom, ostavim krpu, zatvorim garazu, vec prasnjav :lol:
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: Nova instrument tabla, cajgeri, str.143

Odlicno odradjeno ovo unutra, s ovom crnom nema fule..takodjer i instrument tabla je sada odlicno osvjetljenja. Svidja mi se ovo sto radis od auta! Svaka cast ;)
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: Nova instrument tabla, cajgeri, str.143

a viđu felgi sto se cakle :p
taman dok gume zbavim pa da falc preletimo jednom,vidim da imas iskustva :lol:
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: Nova instrument tabla, cajgeri, str.143

bit ce fabijana vrh svegami, joj zuka je pravi, unutrasnjost ce gorit s ovom bojom plastika, jos da nam bi izmajmunisat ono za sjedista, svegami ja ti materijal dobavim, eto od mene za rodjendan, ti majstora plati da to sastavi sve:cool::cool::cool:
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: Nova instrument tabla, cajgeri, str.143

jao limpi... svidja mi se klavir crna unutrasnjojst, zovi kafu da pijemo ovih dana :D moram ja to sve vidjet uzivo :cool:
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: Nova instrument tabla, cajgeri, str.143

;)

a nisam klavir unutra ugurao :D

15082011950.jpg


15082011951.jpg
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: Nova instrument tabla, cajgeri, str.143

nista se posebno nije radilo, sem sto su "majstor(i)" usrali krov, pa se ceka mtr za poliranje... na praoni, sve se pralo sem krova, koji je jos i dodatno isprljan... nek je prljav da ne gledam napravljeno sranje :icon_mad:

a dobio se neki 2din dvd player, touch i ti fazoni, marka "no name", ustvari pise quantum nesto

543_P_1293176586887.jpg


et zaboravi uslikat kako izgleda montiran... izrezao sam ruke gurajuci kablove iza playera :icon_mad:

izgledom je vrh, i uklopio se fino... mada zvuk srednja zalost, stari "cisce" pjeva,... dilema dal da ga ostavljam, jer ne da je mamac za narkomane i kompaniju, a i toch mi ne odgovara, volim vise "kolut" za pojacat/stisat,... :icon_rolleyes: jucer stavljen, nije auto bilo parkirano vani nikako zato, odmah u garage....
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: Nova instrument tabla, cajgeri, str.143

oo pusy lover sta bi reko ondak na moj auto kako je za odrzavati :cool: svako jutro pranje-.....a plastike unutra sto si uradioooo ;) extra kad sam ja govorio da uradis nis htjeo eto sad trljaj krpu :123:
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: Nova instrument tabla, cajgeri, str.143

Iduci korak sto se tice enterijera je redovno pracenje novo-pristiglog "materijala" po otpadima, i trazi da ove sive plastike promjenis za crne kao u elegance modelima....neopisivo kvalitetnije izgleda od ovog sivila ;)
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: Nova instrument tabla, cajgeri, str.143

ovo sa unutrasnjosti je genijalno
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: Nova instrument tabla, cajgeri, str.143

a hell, mikrofiber krpica i to 2x, u gepeku, pa lagano trljaj, jer ne da se prlja i lijepi prasini :icon_eek: al cejf je cejf :D


tibor987 je napisao(la):
Iduci korak sto se tice enterijera je redovno pracenje novo-pristiglog "materijala" po otpadima, i trazi da ove sive plastike promjenis za crne kao u elegance modelima....neopisivo kvalitetnije izgleda od ovog sivila ;)

to bi vrh bilo, samo tesko naci sve... ili zacijeni kao da je bentli...

@astra :cool:

mada sada je prioritet krov, tj. da se uganja mtr, a bjezi mi stalno :lol: ko" gadafi :p zato kada prilazim autu, gledam u asfalt, brojim zaljepljene zvake, opuske, teksture i to, jer ako skrene pogled na krov nije dobro :(
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: Nova instrument tabla, cajgeri, str.143

:cool: ama nebi mjenjo svaju boju ni za ciju :)
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: Nova instrument tabla, cajgeri, str.143

Sve znas sta mislim o svemu,tako da je svaki komentar suvisan,samo me je strah sto si se usutio i sto mi ne navracas kao prije,strah me samo kakve li se nove ideje kriju u tvojoj lijepoj glavici :D,strah me hocu li past u nesvjest kad mi to izneses na svjetlo dana :lol::lol::lol::lol: ,a nebi se sjetio navratit na kahvu da koju "pametnu" razbacimo :D
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: Nova instrument tabla, cajgeri, str.143

e emsoo vidis ti samo zove kad sta treba :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top