Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: Nova instrument tabla, cajgeri, str.143

e struja, znas da ti bahnem kada imam vremena :D a sto to, ti pozelio da nesto cackas po fabki :lol: ne znam sta bi, da pravimo osvjetljenje pod nogama, u ladici, pod autom da vidim bolje u sumici :D aaaaa sjetio sam se, treba vidjet i one diode u "krovu" otkad ih je wufer protresao desna nece :D

sto se tice radova, traze se farovi... nestasica...

onaj debakl sa krovom me unazadio, citav august se cekaju "majstori" pa na kraju dobijem crno/sareno/smede polumatirano sranje... pa se opet cekalo, ganjalo...
naravno nisam takav, ne volim ostavljat za "sutra"... pukne mi film, ode se popravljat krov... konacno se opet vratio sjaj ... jednostavno nisam mogao gledat onakvo sranje na autu...

kartica od aparata ostala na vikendici, al evo barem mobaca malo :lol:


zamjenski skodilak, malo se cunirao i on, carbon, diodice i ti fazoni
26082011972.jpg


te smrdo mali;
26082011973.jpg


u fazi, cisti, trljaj, poliraj, da se sjaji i da ima barem pola tanka kerozina :D
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: Nova instrument tabla, cajgeri, str.143

dobra ti strategija, i moja je ista, samo mi to sa gorivom nesto ne ide u zadnje vrijeme, vazda ona zuta ubi:D
morat cu do struje da mi iscupa tu lampicu:lol::lol::lol:
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: Nova instrument tabla, cajgeri, str.143

konacno ispoliran, dva dana se radilo, prvo krov koliko toliko da se popravi, a onda i komplet auto... hauba matirana, islajfana, kao i zadnji dio, skinuta ona narandjina kora i ta sranja, sve sto se moglo poliranjem odradit uradjeno je... sada je bez packe, kao ogledalce :icon_biggrin:

samo ne da je glatko, nema vise naslanjana, samo se sklizne :D :lol:

teaser;
img0916s.jpg


taman da fino aparatom slikam, uspio jednu, kad prazne baterije, a ne dam pare na obicne alkalne, pune se ove, heh
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... sminkanje i fazoni

dok ne bude sa aparatom, ev mobom, prva kontrola, krov;

posvijetli i gledaj sa svih strana imal stagod da nije bas idealno :D

03092011978.jpg


pa brisi i brisi, trljaj... moram vidjet imal paucine na plafonu garaze, haya...

03092011980.jpg


03092011979.jpg
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... sminkanje i fazoni

Malo se kao slikalo sa kolegom shelbyem, cunerom;
opc@Vrs, sada koliko konja, tj. ponija sveukupno ima, pa necemo o tome :D :lol:

img0924ed.jpg


img0926kc.jpg


img0932pu.jpg


moze se primjetit "mana" fabije za spustanje, blatobrani, branici, sve visoko, a dole one plastike i dijelovi neki poprilicno nisko u odnosu na ostatak auta... zna tibor, tesko je na gewindarama zakucat... na oprugama bolje nego da je ostala na serijali, tek je onda suv :lol: trebali smo negdje u travu, i jos dobro nabacat zemlje, da djeluje bolidi nize, hahahaha

img0938nc.jpg


img0941y.jpg

ovdje se vidi, ispolirano, sljasti, moze se ogledat :icon_biggrin:

img0949fq.jpg


img0952oy.jpg


img0953vl.jpg


img0955qh.jpg


img0970xi.jpg


"opasni" bolidi vire iz mraka, cekaju :D

img0971kp.jpg
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... sminkanje i fazoni

Lijepa vozila pravo :cool:

al ova slika unutrasnjosti me odusevila, haman cu i ja morat pocet uznemiravat struju :lol:
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... sminkanje i fazoni

odlicne fotke, sve sam vidio uzivo osim ove nove table, fkt prejako izgleda, struja je nadmasio samog sebe:cool::cool:
morat cemo i mi njega obradovati nekim raritetom:cool::cool:
 
Legend
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... sminkanje i fazoni

ma ko koza jarane:D
salim se, odlicna je ;), bas ona plastika ispod motora je poprilicno nisko, znam i kod mene malo malo pa zapne negdje...
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... sminkanje i fazoni

Obavezno navrati da se "ogledam"...prejake fotke samo vam "prava masina" fali na slikama :D morate me zvati drugi put ....
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... sminkanje i fazoni

Odlicne slikice, interijer predobar, dignuto 5 klasa sa ovim osvjetljenjem...a i je Skoda dosadna sa onim zelenim, :icon_rolleyes:
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... sminkanje i fazoni

hvala raja :cool:

a osvjetljenje je prica za sebe, milina navecer upalit :icon_smile:

a kada smo ovo slikali, desilo se sranje, otiso mi suvozacev el. podizac...

trosak 190km, jer ide komplet motorcic, sajle, ona limena podloga, sve... to im je i mana, pogotovo kada se nema klime, pa se stalno handre gore/dole prozori...popravit se pa i ne moze(jedino ako se ima slobodnog vremena na bacnje, pa uhvatit zezat sa sajlama i sl, moze se nastimat privremeno, al obicno bude, zatvori se prozor, a i dalje ustvari nije zatvoren, fali prst i sl... a i ne traje to obicno, opet propadne...

sreca pa nije zima i snijeg napolju, ugl. danas montirano novo i fercera opet...

ovo malo "sredjeno", osvjezeno, presao i 157.000km, odredn servis ulje i filteri(nevjerojatno koliko brzo se zacepi onaj polen filter),,, jer cu sada imati vise nekih obaveza, te necu bas biti sa vremenom da barkam oko auta... vec samo sipat i gas :123:

zao mi za farove, ne da mi se nikako, taman ustedio, pripremio se "psihicki" da iskesam, kada nestalo onih dectane crnih... :icon_sad: a pripremljeni kes, se lagano smanjivao i odlazio na gluposti, heh... a valjda i to bude nekad rjeseno...
 
Početnik
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... sminkanje i fazoni

Jos u pod, obavezno, to nek bude za iducu sezonu..osvjetljeno je prejebeno ;)

Za podizac si se zeznuo ;)
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... sminkanje i fazoni

svaka cast, cehinja je prelijepa... sviđa mi se osvetljenje sata.. ti radio? ili kupio ?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top