Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: Nova instrument tabla, cajgeri, str. 138- 140...

arma ma nije tesko uopste, samo malo zaguras i povuces i voila :icon_smile:

a mtr, sto ti je stari lisac, odmah prepozna sve okolne stekove i sumarke :lol:

sta ce emso bez mene, bilo bi mu dosadno, samo oko televizora hahaha al se i oteglo ovo za prekidace, ko govor fidela castra, sta kaze bit cu kratak pa drzi govor 6 sati.. :D i jos nije gotovo, ostao player! a jadan i ja sa emsom, ev maloprije zove i de biflaj mu kako da stima adsl, sad sto sam ja bio na solji i citao avaz nikom nista.,..

zaky nema niti jedna standardna vise sijalica, sve su zamjenjene unutra, od vrata pa do krova... jedino mi standardne ostale za rikverc svjetlo, ostalo sve vanserijsko led, smd, cool white i te gluposti
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: Nova instrument tabla, cajgeri, str. 138- 140...

eh od ponedjeljka sam vam ja na grbaci, cijelu sedmicu, pa cemo da vidimo sta se meni moze odradit:cool::cool::cool:
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: Nova instrument tabla, cajgeri, str. 138- 140...

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:
Znači fabričko osvjetljeenje iskorjenjeno kod tebe, a Struja, joj da vidiš al se cakle spojevi.
Kalaj 2u1, čak i pastu ima u sebi:D
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: Nova instrument tabla, cajgeri, str. 138- 140...

Extra je ispalo, tabla bolje izgleda 5 puta!!! Strujaze, svaka cast;)
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: Nova instrument tabla, cajgeri, str. 138- 140...

dellas je napisao(la):
Extra je ispalo, tabla bolje izgleda 5 puta!!! Strujaze, svaka cast;)

hvala ;)

nesto nisam mogao spavat, hodam gradom, cak i oni kerovi spavaju, kontam... sta da radim, odem do auta, skinem cepove i opleti u carbon :D

10082011923.jpg


dakle, orginal cep, svi su poprilicno otisli, poceli se kao i gulit... ruzno, upada u oci ovo...

pa se pokrilo, da im bude toplije :icon_smile:

10082011924.jpg


carbon ekipa na okupu;

10082011926.jpg
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: Nova instrument tabla, cajgeri, str. 138- 140...

Nije ni tebi lako :icon_rolleyes::D
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: Nova instrument tabla, cajgeri, str. 138- 140...

e moj limpi, sad cu uzet karbon foliju pa cu ti nac posla kad ti je toliko dosadno :)
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: Nova instrument tabla, cajgeri, str. 138- 140...

fkt ti je dosadno izgleda:cool::cool:
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: Nova instrument tabla, cajgeri, str. 138- 140...

Malo me sekira vise ovo sa carbonom, poceo se lijepiti i na qrac i palac...sto bolan ne ispolira cep ako je vec metalni :icon_rolleyes:
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: Nova instrument tabla, cajgeri, str. 138- 140...

stupare, a da ti krov presvucemo u karbon haa :icon_question: :D

arma ma pomalo to ja :icon_smile:

vidis poliranje mi nije palo na pamet... a nezz ni mozel, nisam ni zagledao od cega su cepovi :lol: ... al su svi otisli, isto da je "ispucao"... carbon je vise za prvu pomoc, lako se odradi.. mada ne stoji lose... trebam vidjet mozel tko u ovom selu fino naljepnice neke da mi odradi.

al jeste sikira ko sjekira karbon
mada nemam puno carbona na autu, samo stokovi, brisaci :D unutra se digao kao parket, ostao samo nazad u onome gdje casa stoji :lol: i eto sada cepovi carbon


ali trebam uslikat nesto drugo, sto je naravno opet struja majstorisao hahahaha :cool: :cool:

osvjetljenje na dvd playeru, malo se crveno radilo.. da se uklopi sa ostatkom unutrasnjosti sada. al braco mila, ja onih smd diodica sto idu na player, ne da su sicusne, ko" spermici :icon_eek: mene nervoza uhvatila samo posmatrajuci struju kako lemi...

teze smrdljivi player odradit nego instrumentalnu :icon_mad: a ne ide da ga ostavim komplet plavkast da svijetli... zato se ubacilo crvenila :icon_biggrin:
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: Nova instrument tabla, cajgeri, str. 138- 140...

A moras ti spremic spomenut pa makar...trebaso i pinky osvijetljenje staviti i hello kitty na pragove :D
 
Početnik
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: Nova instrument tabla, cajgeri, str. 138- 140...

U ovoj temi tek saznajete prave razmjere strujinog i limpijevog ludila. :D

Momci dobar vi poso napraviste sa instrument tablom ;)
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: Nova instrument tabla, cajgeri, str. 138- 140...

Misli svako da je meni lako :D ,imati limpija za prijatelja i vidjeti izraz lica kad mu se nesto napravi...neprocjenjivo :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:...btw juce kad se ne pobismo s nekim likovima na putu da provjerimo osvjetljenje u mraku :D (naravno u centru),taman radovi na nadvoznjaku i pustaju samo jednu traku regulisano semaforima i likovi ni manje ni vise kroz crveno i direkt pred nas i nece da se sklone....svakakve gamadi:icon_mad:
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: Nova instrument tabla, cajgeri, str. 138- 140...

e tibko, onda necu slikat jednu stvarcicu sto je pinky kada se ukljuci :p

a ludilo je ovdje, nista normalno, sve blentavo... a i ovo sto struja rece, sekunda je falila da uzmem namjenski kljuc iz gepeka i pocnem skakat frajeru po autu....


Namangao limpi malo boljih slika :icon_biggrin:

img0890c.jpg


img0891t.jpg


img0892x.jpg


img0893ut.jpg


img0894av.jpg


img0897kx.jpg


img0898s.jpg


Valjda se sada bolje moze skontat kako je to uzivo :icon_smile: naravno svi ovi aparatici imaju tih problema sa slikanjem u mraku bez blica, a meni mrsko stimat rucno na aparatu, "auto" bez blica i vozi dalje :D

al vidi se i na playeru sto je kolutic i to crveno, a ovo ispod u ladici sto svijetli, nije dioda, vec usb stick, trebao sam ga okrenut da ne rasipa svjetlost, al nisam, haha.. neka malo blink-blink :lol:
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: Nova instrument tabla, cajgeri, str.143

svaka cast limpi svidja mi se :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top