Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
pozz autic ti je extra! neki dan sam se mimoisao ali neka je zena vozila! na autu ti je sve tip top i farovi su cista 10etka! samo ti jedna sijalica nije dobro ustimana pa to popravi a sto se ostaloga tice se top! ;)
 
Član
mario_vts je napisao(la):
pozz autic ti je extra! neki dan sam se mimoisao ali neka je zena vozila! na autu ti je sve tip top i farovi su cista 10etka! samo ti jedna sijalica nije dobro ustimana pa to popravi a sto se ostaloga tice se top! ;)

cekaj, mislis bas moju fabiu neko vozio :icon_question: :icon_rolleyes: da nije zensko plavusa, ? onda postoji objasnjenje hahah
 
Član
Limpi je napisao(la):
mario_vts je napisao(la):
pozz autic ti je extra! neki dan sam se mimoisao ali neka je zena vozila! na autu ti je sve tip top i farovi su cista 10etka! samo ti jedna sijalica nije dobro ustimana pa to popravi a sto se ostaloga tice se top! ;)

cekaj, mislis bas moju fabiu neko vozio :icon_question: :icon_rolleyes: da nije zensko plavusa, ? onda postoji objasnjenje hahah

aaaaaaaaaaaaa jarane!!!!!!!!!!! :icon_eek::icon_eek::icon_eek:
 
Član
Limpi je napisao(la):
mario_vts je napisao(la):
pozz autic ti je extra! neki dan sam se mimoisao ali neka je zena vozila! na autu ti je sve tip top i farovi su cista 10etka! samo ti jedna sijalica nije dobro ustimana pa to popravi a sto se ostaloga tice se top! ;)

cekaj, mislis bas moju fabiu neko vozio :icon_question: :icon_rolleyes: da nije zensko plavusa, ? onda postoji objasnjenje hahah

da plava je bila!
 
Član
:lol::lol::lol:
e moj dragone,ti se zaebajes na limpijev racun a ne znas da on puca u koljena ;) :lol:
@djama da ti ja odg dok pimpi,ovaj,mislim limpi ne dodje na net :p
koliko znam tacho je iz neke sporCke fabije :D a sto se tice osvijetljenja,obrati se clanu strujaze,on mu je radio to :D
 
Član
sta mi dizite paucinu sa garagea, pustite je na miru :lol: sada moram ubacit koju sliku, a svrsio sam ja sa stetom, necu da krenem tiborovim stopama, izvlacim se dok jos mogu. sada je u fazi, sipaj, vozi peri deri :icon_smile:

jos ovaj "mali zmaj" poredi fobiu sa hastrom i to sa ne stck branikom gdje ce ti dusa :D fabia i onako mala pouska, vidi je, majusni suv sepetic heheh

i nesto slika da ne bude suplja samo;

mc0it0mhrcyc8rmbmzg.png


yo5xiup7bch43hwoynb.png


pa sa venom ekipom :cool:
zrvzwiclav56r0eyb41.jpg


gqc6p1b7aybcd4e4hyqe.jpg


wjgxny4pdt8qem80tr4b.jpg


ods1gm4eogsstirjo73o.jpg


oxlugqv03gudmcfz6bd9.jpg


007iyncax6tls44k6w1s.jpg


i chuza u kadrovima :D

9p1ri4zu69ndqgl17prw.jpg


ag7i3sgavuohkzwdlfx.jpg


24g2kqf.jpg


pa jedna upecali se kao klenovi, te cika dodik poslao slike

aczxk8x77s9lwvdzm4yk.png
 
Član
Trozic je napisao(la):
Gdje vas je uslikalo ovo

Banja Luka,krajiških brigada ulica se zove,niko od nas nije skontao da nas je blicnulo :lol:

Limpi,de stavi k'o covjek sliku citavu,da ljudi vide šta je ispred :p :lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top