Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
gledam prvu sliku pa se prepado reko da nece puno gledati u retrovizor al na drugoj je tamam samo jos da si se nageo na lijevu stranu da vidimo malo i felgu...;)
 
Član
mogu se ja naget jos, nije to nikakav problem:cool:
ovo je samo da bi nabio koji post vise:D:lol:



Uploaded with ImageShack.us

sad ce poliranje i slicne zajebancije, uglavnom dobio je sto je trazio
 
Član
nisam ga uspio slikati dok je vozio,isao je iza mene, ali vjerujte da prejebeno izgleda, jos dok se ove fele malo srede, i dok dodju da izrazaja, ima da bude cisti sex
 
Legend
jelde jebes felgu koju ne vidis u retrovizoru ?? :lol::lol::lol:
znao sam ja da je pitanje vremena samo , i prosle su bile le le le .....al ovo valja !!;)
 
Član
ja sam zaduzen bio za slikavanje, pa evo dokaza da se radilo i danas

namontirane su 205 gume nazad, fino su se razvukle, i to je to sto je Limpi trazio

evo vam malo guzare:lol:



Uploaded with ImageShack.us

danas smo vazdan vracali sjaj ovim felama, poliranje i slicno. Sad nam je jasno kako Puki onako sjebe prste dok radi fele



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

evo ih vec malo progledale



Uploaded with ImageShack.us

to je taj lowrider



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
 
Član
Zviždi Fabia, bogami malo po malo i ti nju dotjera pravo, a sve neću više :lol: Šta si uradio sa starim felgama ?
 
Član
nista od svega ovog, vracam celicare i goni tuning u jednu stvar, bukvalno sam razocaran, isfuran ...

u aprilu ove godine uzeo 2 nove gume, nema im ni 2 mjeseca eto, fulda carat nesto dao skoro 500km da budem "miran" i da imam sve 4 nove gume(2 fuldine 2 baruma jer samo fuldu mogli nabavit)...

a imam ovo;
1bjtbpxs9sgi38zurnq.jpg


na jednoj bubreg poprilican, a a detaljno sada dok sam lezao pod autom i na drugoj se pojavio skroz mali... felga nije zakacena, pritisak ok, bio je azot u gumama, kontrolisan na mjestu gdje su i kupljene, tj UNION COMERCU u ze, dosad se 16guma samo za fabiu kod njih uzelo, punilo azotom i to da se bude "miran", i prvi je ovo problem...

naravno garancija reklamacija nista, kaze poslat ce al nista nece biti, ono samouvjereno... jer to sam po njima ja kao zakacio negdje,, ostala i guma i felga dole kod njih, popizdio od njihovog stava i nekako otisao da se "ohladim" da belaja ne bude ... :icon_mad:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top