Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... sjedista golf 6 "Jacky".... in progress

sad cu i ja vec mirno da spavam
fkt sam imao brigu oko svega ovoga, bilo bi mi pravo zao da je sta poslo po zlu, ovako je fkt predobro ispalo, bas onako kako sam tvrdio da ce biti,, u kvalitet odradjenog ne sumnjam
drago mi je sto me necete psovat i reci da sam vas zajebo:cool::cool::cool:

edit: jestel funky-a pustili da konacno odspava,red je da i on prespava jednu noc u komadu:)
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... sjedista golf 6 "Jacky".... in progress

hvala ljudi ;)

a dobar je funky, ljudina i po, i da nasao sam hepeka od alata ostalo da znas :cool: samo sto coek trazi da mu sredim recept od apaurina, kaze ne moze da spava :D

a pijoniru, farove cekam kao zapeta puska, aBd trebali bi biti za neke 2 sedmice, sredinom mjeseca sada... tako rece cika tibor, cim javi dosli u mostar, ima da se teleportiram dole istog trena :lol:


brzinske slike iz auta; stoji u garazi, sa otvorenim prozorima, da se "prozraci" sintelan... :lol:
031120111047.jpg


031120111048.jpg


031120111049.jpg


031120111050.jpg


jos kada se tapacirunzi presvuku u ovaj sredisnji dezen kao na sjedistima, te nazad sve uklopi, tek ce onda biti :cool:

iskreno sjedista su ispala totalno neplanski, jesam razmisljao o njima, neka iz cupre i sl, ali tesko ih naci, a i kada se nadju cijena poprlicna...
hvala arminu sto nam je sredio ;) ;) jos slazu se kako unutra tako i uz boju auta, ko" orginal :icon_biggrin:
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... sjedista golf 6 "Jacky".... in progress

sjedista su ispala super . svaka cast .. ;) jel moguce da sam te juce vidio u tz oko 2 ? ili je neka druga fabia bila ..
 
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... sjedista golf 6 "Jacky".... in progress

druže extra ispalo,kao da je bilo u autu
 
Administrator
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... sjedista golf 6 "Jacky".... in progress

C.Norris je napisao(la):
sjedista su ispala super . svaka cast .. ;) jel moguce da sam te juce vidio u tz oko 2 ? ili je neka druga fabia bila ..

druga fabia, isti bad look, al branici od rs-a
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... sjedista golf 6 "Jacky".... in progress

Zar ima jos jedan ( treci, wauuu ) chuner Fabije u BiH ? Golemo, svaki dan nova saznanja :icon_eek:
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... sjedista golf 6 "Jacky".... in progress

Predobra sjedišta, napreduješ pravo, još kad farovi legnu....ima da bude ;)
 
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... sjedista golf 6 "Jacky".... in progress

svaka cast na izboru,jos tapacirunzi i extra ce biti ;)
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... sjedista golf 6 "Jacky".... in progress

tibor987 je napisao(la):
Zar ima jos jedan ( treci, wauuu ) chuner Fabije u BiH ? Golemo, svaki dan nova saznanja :icon_eek:

ima u tz jedna roza s crnim detaljima,mnogo dobar auto:lol::lol::lol::lol:
vidjam ja i onu zelenu vazda, onu sto sam vam pokazivao, eno je u banovicima na celicarama
 
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... sjedista golf 6 "Jacky".... in progress

ArminM je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
Zar ima jos jedan ( treci, wauuu ) chuner Fabije u BiH ? Golemo, svaki dan nova saznanja :icon_eek:

ima u tz jedna roza s crnim detaljima,mnogo dobar auto:lol::lol::lol::lol:
vidjam ja i onu zelenu vazda, onu sto sam vam pokazivao, eno je u banovicima na celicarama

ja je u srijedu vidio bas je cool :D

:icon_exclaim:

limpi sjedista su sjedi i daj pive :cool: ekstra :icon_smile:
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... sjedista golf 6 "Jacky".... in progress

aj bola poslikajte te skode, rado bi stupio u kontakt sa kolegama chunerima Fabije ;)
 
Legend
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... sjedista golf 6 "Jacky".... in progress

Odlican posao, respect !! :)
gdje nabavi ovo platno, fabricko je koliko mogu primjetit :icon_confused:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top