Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... sjedista golf 6 "Jacky".... in progress

Ma u zadnje vrijem u par ljudi sma vidio te presvlake odnosno sjdeišta i ovdje na forumu ne znam sad tačno.....pa reko šta je ovo...al super izgledjau nema šta...pozzzz;)
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... sjedista golf 6 "Jacky".... in progress

bas bi volio da vidim ko ih jos ima, da razmijenimo robe malo:D:cool:
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... sjedista golf 6 "Jacky".... in progress

jesu ova sjedala postala u modi,koliko sam ih dosad ugradio i koliko jos ljudi ceka na njih,dobro su legla
 
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... sjedista golf 6 "Jacky".... in progress

ekstra su sjedista ;)

limpi jel ovo sve komplet ili samo naslon posto vidim imaju ko neke presvlake na donjem dijelu :icon_question:
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... sjedista golf 6 "Jacky".... in progress

;)

naravno ici ce komplet unutrasnojst u "jacky" dezenu... sljedece na redu aBd donji dijelovi i nasloni za glavu... pa potom zadnja klupa... a zavisno od finansija, nekad i tapacirunzi, tesko da ce trenutni ostat...
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... sjedista golf 6 "Jacky".... in progress

Ak budeš trebao pomoći oko etka kodova za ostale dijelove sjedišta javi se, naslon za glavu fali i to se vidi iz aviona :D al cijena od 300 po komadu je puno..spužva na kojoj se sjedi je oko 200 po komada navedene presvalke su neš plaho puno...pa et čisto nako informativno...
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... sjedista golf 6 "Jacky".... in progress

pimpi, jel bilo kakve prepravke konstrukcije sjedista ili si samo navukao ? :cool:
 
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... sjedista golf 6 "Jacky".... in progress

Svaka cast na ideji i ukusu, probaj naci jos prednji naslonjac za ruku u boji sjedista (moze se i presvuci), mislim da bi unutra bio upotpunjen.;)
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... sjedista "golf 6 "Jacky".... in progress

ima posla finog oko ovog... za prednja sjedista i eto sve naslone za glavu, dva dana rada, rastvaljanja na proste faktore, sivanja, izbacivanja, ljepljena, zatezanja, natezanja, dotezanja, ubacivanja,.... sa tim da je momak sio, a funky i ja,(vise funky sarafao, njegov alat, a ne da :D ) pomagali, uglavnom nije "jednostavno" kao sto mozda izgleda...

tek danas zavrsena prednja sjedista;

krvlju ispisano vrs na spuzvi :lol:
021120111036.jpg


021120111038.jpg



evo vidite koliko ima posla, te gdje je kolega funky spavao :p

021120111039.jpg


drz" ga
021120111040.jpg


kao konacnica; profilisano sa svih strana, zategnuto pravo... extra drzi i guzu i ledja :icon_biggrin:

021120111044.jpg


slika u autu nema trenutno, nedostatak svjetlosti, a mob pri ruci samo...

sve u svemu, naspram starih nikakvih sjedista, kako bojom, profilom, izgledom... ovo je preporod :icon_smile:

ostala jos zadnja klupa, te tapacirunzi...
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... sjedista golf 6 "Jacky".... in progress

od ljepila i umora zaspao! :lol:
 
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... sjedista golf 6 "Jacky".... in progress

Sjoooj a od ljepila glava zaboli sve hoces da umres, pa prolongiras :D Samo ulazi, nema tih para koje mogu platiti osjecaj kad sjednes u auto u koje ulazes dio sebe pa pocnes da vozis..Uhhh.. Što KudisOvakoDobarAuto
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... sjedista golf 6 "Jacky".... in progress

svaka cast na sjedistima.vjerujem da si imo posla meni je za moje trebalo 20 dana da sve sklopim;)
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... sjedista golf 6 "Jacky".... in progress

Extra odradjen posao, bravo momci:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top