F 750Z

F 750Z

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
addo je napisao(la):
Oggy je napisao(la):
dobro je sve nema shta,samo motor si trebao jaci..ovo je 750 kubika,18kW cini mi se...ja u svog ficu stavio od Yuge 45-ice, 33kw, golfov hladnjak naprijed stavio, letiii...125km/h ko od sale..

Motor je planiran kasnije ako se sta nadje! U planu je bio 1.3 turbo od Una pa ako se sta skonta kako da se ubaci, probace se taj! Pa cemo da vidimo!

Moze se motor ubaciti,samo mjenjac ficin ti ne bi mogao trpiti,a ni poluosovine i gumigelinzi..mozda bi mogao mjenjac od stare skode,ili folcike..kod mene ficin,pa na 50 km/h vec ide u cetvrtu,pa do 120 tako..
 
Početnik
a jesi li ti iz visokog? Cini mi se da se mjesto zove Buci,ima ti lik nekih dijelova za una i alfu,zastavu,ja uzeo motor od njega od una,jeftino,on to proda u zeljezo...a ima i stranica,cini mi se da je www.nacionalna-klasa.com, sve ljubitelji fice,pa malo se informisi.
 
Član
Oggy je napisao(la):
a jesi li ti iz visokog? Cini mi se da se mjesto zove Buci,ima ti lik nekih dijelova za una i alfu,zastavu,ja uzeo motor od njega od una,jeftino,on to proda u zeljezo...a ima i stranica,cini mi se da je www.nacionalna-klasa.com, sve ljubitelji fice,pa malo se informisi.

Jesam iz Visokog, upravo iz tog mjesta! A ne znam kod koga si uzimao dijelove! Ima ih par koji rade s tim! I ova je fica uzeta od jednog od njih! A ovu stranicu ti ne mogu otvoriti tako da ne znam o cemu je rijec!
 
Početnik
addo je napisao(la):
Oggy je napisao(la):
a jesi li ti iz visokog? Cini mi se da se mjesto zove Buci,ima ti lik nekih dijelova za una i alfu,zastavu,ja uzeo motor od njega od una,jeftino,on to proda u zeljezo...a ima i stranica,cini mi se da je www.nacionalna-klasa.com, sve ljubitelji fice,pa malo se informisi.

Jesam iz Visokog, upravo iz tog mjesta! A ne znam kod koga si uzimao dijelove! Ima ih par koji rade s tim! I ova je fica uzeta od jednog od njih! A ovu stranicu ti ne mogu otvoriti tako da ne znam o cemu je rijec!

ma neki lik,vozi crveni kombi...ma to ti je stranica iz srbije,svi clanovi voze ficu,pa znaju dosta,forum slican ovom..probaj ovako www.nacionalnaklasa.com, www.nacionalnaklasa.net, forum.nacionalnaklasa.net i fiat750.blogger.ba
 
Član
Meni posebno drago auto...Moj stari ih je promijenio 3...i da se nije prestao proizvoditi, bio bi i cetvrti:)
Super projekat...sa srecom
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top