F 750Z

F 750Z

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Bilo je jos dosta promjena, uradila se muzika, izbaceno je zadnje sjediste, presvuceni paneli crvenim skajem, woofer pioneer, DVD i instrument tabla od golfa III! Uskoro slike idu, samo dok nadjem malo vremena!
 
Legend
Svaka cast, moj prvi auto je bio fico i to bas crveni :)

Ovo je super uradjeno, prednji dio kao da se smjeska :) sretno vam u daljem radu i postavljaj slike obavezno.
 
Član
Eh ovako, uhvatio sam nekog vremena i slikao sam ficu i evo nekih slika!
Prvo unutrasnjost, zadnjeg sjedista nema ubacena je muzika!

Presvuceno skajem, naravno crvenim!


Instrument tabla od Golfa mk3! Ali se ima tu jos dosta raditi! Bit ce mozda isto presvucena skajem crvenim!


Woofer Magnatov je zamjenjen ovim:


Sjedista i zvucnici na cekanju:


Na sjedistima su trenutno obicne presvlake ali ce se isto i one raditi u crno crvenu kombinaciju! To ce naravno sve raditi Esmer kao i instrument tablu!


Motor je ociscen i sredjen lijepo! Oblozen je okolo chromiranim limom!

I jos...


Svaki komentar je dobro dosao!
 
sve pohvale za dosadašnji rad samo mi se nesviđa ova naljepnica na šajbi puno bi lijepše bilo da si samo crnu trako nekih 5 cm navuko prema dole pozdrav srteno dalje
 
Član
dadao_style je napisao(la):
sve pohvale za dosadašnji rad samo mi se nesviđa ova naljepnica na šajbi puno bi lijepše bilo da si samo crnu trako nekih 5 cm navuko prema dole pozdrav srteno dalje

Slazem se s tobom dado za tu naljepnicu, ne svidja se ni meni ali nadam se da ce je promjeniti! Hvala vam svima za pohvale! Pozdrav
 
Početnik
dobro je sve nema shta,samo motor si trebao jaci..ovo je 750 kubika,18kW cini mi se...ja u svog ficu stavio od Yuge 45-ice, 33kw, golfov hladnjak naprijed stavio, letiii...125km/h ko od sale..
 
Član
Oggy je napisao(la):
dobro je sve nema shta,samo motor si trebao jaci..ovo je 750 kubika,18kW cini mi se...ja u svog ficu stavio od Yuge 45-ice, 33kw, golfov hladnjak naprijed stavio, letiii...125km/h ko od sale..

Motor je planiran kasnije ako se sta nadje! U planu je bio 1.3 turbo od Una pa ako se sta skonta kako da se ubaci, probace se taj! Pa cemo da vidimo!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top