EVO track battle - Megane RS 265 vs Leon Cupra 280

EVO track battle - Megane RS 265 vs Leon Cupra 280

Član
The megane remains the front wheel drive king!!!

Sta reci vise od toga :)
 
Poslednja izmena:
Član
A zamislite kad izadje novi rs, ovaj model je vec prilicno mator, 6 godina je na trzistu, cekamo Civic type-r da vidimo koliko moze :D
 
Super Moderator
e jest mi ovo neko mjerilo odvozili jedan hot lap na stazi i megan brzi 0.7 sekundi i odma je to wau. jednu manju gresku nek napravi sa drugim autom i eto ta sekunda. jesu li iste gume na autima? trebaju odvozit 10 krugova pa onda uzeti vremena i porediti
 
Sve je to meni sranje ta poredzenja i sve to a ljudi koji ih kupe voze se po gradu :D Test ko test ok ali koliko ce ljudi stvarno raditi ovo sa svojim autom? Evo svi ovi R-ovi GTI-evi RS-ovi po gradu se zalete malo nesto i to je to , ja nijednog nisam vidio da ganja vremena i krivine.
 
Član
A gdje bi ganjao vremena kod nas osim na 402 metra? I ne moze nigdje drugo, al voznja po krivinama je druga stvar :D
 
Član
Nije poenta da li ce ova auta kupci da voze na stazi ili ne, ovde je u pitanju prestiz i ugled i trka izmedju fabrika, i da 0,7 uopste nije malo,u auto sportu to je fina prednost , megane je od 2008 na trzistu a ova cupra putpono nov model i u toliko vise je ovo solidna razlika u vremenima.
 
Član
Čisto nek se zna ko je FWD kralj Ringa
10462976_414204342055302_8475738364813422922_n.jpg

renault%20rs%2033.jpg
 
Član
meni je malo ofirna ova njihova borba da na zor imaju taj rekord, sutra će doći civic type R oboriti rekord a ovi će maganu izvaditi i sjedište suvozača, skinuti haubu i karambolku, staviti plastične točkove (generalno napraviti trokolicu) samo da bi bili brži :p
 
Član
ma bezveze
ako se ne varam ovaj megan je tuniran od strane akrapovic
dok je cupra fabrika
ako grijesim neka me neko ispravi
 
Top