evo nes novo

evo nes novo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ja nisam skidao igricu ja imam na cd ali nije za online ve offline tako da ne znam moracu i ja izgleda da je skidam ako hocu da igram online
 
Član
U mene skinulo u slikama i nemoze se pokrenut, jedino preko steama se moze pokrenut al on odma pocne nesto skidat :s nesto od 400MB ....
 
pa mozda to treba da se skine pa da bi onda instalirao cova imam jedan problem skinem igricu i ne mogu je raspakovati u winraru al ne ovu vec jednu drugu do cega moze biti
 
Član
http://www.rpgd.com/play/4034/drag-racer-3.html evo najjace igre... ja ev igram vec 2 sata neprestajem zanimljivo.............
 
aha hvala presto sam je skidati pa pise tamo za windows kad biras za sta ces igrice svasta zna li neko nekakvih adresa za skidanje igrica
 
Član
ma nemam vise volje znam da je preko steama al izbriso sve.... Izbacio neki error i izbriso...
 
Član
HAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHHAHAHHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAH

HONDA POWERR-TI SI MENI NAJLUDI LIK HAHAHAHAH Nijedan mu linkneradi hahahaha :D Nemoj sta zamjerit al sam se ismijo hhaah dogod post ujes komentar uvijek slicnoneradi link nesto nevalja hahahahahhahah
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top