evo nes novo

evo nes novo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
e cova new raazumem sta trbas registrovati bil mi mogao malo detaljnije objasniti ili me ti registrovati ja ti dadnem sta treba i ti mi to odradis
 
Član
moras se registrovati na njihovom sajtu pa onda upises u igru.ja evo probah i nije lose.nije ni spektakularno al nije ni lose..nisam jos probao trku kasno a valja sutra privredjivat:)
 
e druze da ti ja dadnem svoj mail pa me ti registruj i odradi sta treba moze. ja sam se ja mislim registrovao al neznam sta cu dalje kad udjem u igru moram nesto da upisem a neznam sta
 
Član
i ja sam skino i instaliro i naravno, poigro...kako rece gongo, nije igra ni nesto spektakularna, a nije ni losa...treba se malo naviknut...a registracija je jednostavna, odes na ovaj link (http://login.aeriagames.com/index.php?q=user/register) i napravis svoj acc...kad ti dodje mail na adresu koju si postavio ides na taj link u mailu i formiras svoju sifru (password) koji u sebi mora imati bar 1 broj, 1 veliko slovo i 1 malo slovo...i to je to...udjes u igru i upises to sto si formiro...
 
evo usao sam i nekontam ovo nista bas je bezveze ali cu je ipak igrati posto nema nista bolje hehe
ajmo gdje se vi okupljate u kojoj sobi i to
 
Član
ja vala dje uletim...neam pojma u kojoj sam kad...al se mozemo dogovorit pa se svi zajedno potrkati....
 
e igra je bezveze skroz gluplju nisam igrao evo skidam jednu verovatno dobru igricu ako bude dobra javicu pa stavljam link street race tako nekako se zove oko 400mb
 
Član
http://www.race-game.org/race07/download/demo.htm evo nesto kao lfs samo mi izgleda bolje .....takodje je demo a moze se kupit origi u srbiji i hr nema u bosni.....
 
heeh ja imam ovu igricu ful al fus igrica jel se moze igrati i sa njom online da ne skidam ovo vec samo instal i kakvih 300 auta tamo pise ima mozda 10 auta
 
Član
moze se preko neta igrat...... a imas klase 9 klasa i u tim klasama ima jos auta..... a i u demu imaju 2  auta i dvije staze......odo skinut pa vam javim jel dobra pa da se mi malo utrkujemo.......A i svidja mi se zato sto su prava imena auta nije kao u lfs nagadjanje.....
 
evo instaliram je ma igrica je dobra slobodno je skidajte ko misli da ce igrati. ajde ima li ko vec da igra da se provozamo
 
Član
ne kontam kad je skinem skine mi se u slikama sta da radim dalje ima i ovaj steam al on je ponovo skida.... kako je kod tebe islo honda?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top