evo nekih igara :)

evo nekih igara :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
stefan je napisao(la):
koji su minimalni uslovi za instalaciju flatout2

Minimum System Requirements
OS: Windows XP/Vista
Processor: Pentium 4 @ 2.2 GHz/AMD Athlon @ 2.2 GHz
Memory: 2 GB
Hard Drive: 4.75 GB Free
Video Memory: 128 MB (nVidia Geforce 7600/ATI Radeon X1800)
Sound Card: DirectX Compatible
DirectX: 9.0c
 
Član
flatout 3 ti radi zbog grafe i proca, inače je prezahtjevna igra za premale promjene od dvojke.. po mom mišljenju dvojka je najbolja... igralo se dosta to i online :) (inače može crackana dvojka online)

btw.. nemogu s ničim otvorit od driv3ra .bin fileove ..ni poweriso neće koji ima podržan .bin format, ni daemon tools, daj ako imaš link od original stranice od kud si preuzeo to sve, možda tam nešt piše.. nije 7zip ni rar, znači mora bit image, al nema .cue bezveze skido lol
 
a imal kakv link za onu hunting unlimited 2008 da je full verzija da nije ona trial ili kako vec se zove istekne ona licenca i kaze kupi full verziju za 19 dolara:):):) ako ima ili ova moze da se produzi pisite posto se ne kontam u ovo najbolje :):)
 
Legend
meni je
2.8ghz procesor
512mb ram
80gb hard disk
graficka 128mb
dali moze podrzati flatout2:icon_question:

Schumacher je napisao(la):
a imal kakv link za onu hunting unlimited 2008 da je full verzija da nije ona trial ili kako vec se zove istekne ona licenca i kaze kupi full verziju za 19 dolara:):):) ako ima ili ova moze da se produzi pisite posto se ne kontam u ovo najbolje :):)

imam ti ja na CD-u
-hunting inlimited 2
-hunting unlimited 2008 i jos neki ja mislim da je 2009
 
Član
corrado je napisao(la):
flatout 3 ti radi zbog grafe i proca, inače je prezahtjevna igra za premale promjene od dvojke.. po mom mišljenju dvojka je najbolja... igralo se dosta to i online :) (inače može crackana dvojka online)

btw.. nemogu s ničim otvorit od driv3ra .bin fileove ..ni poweriso neće koji ima podržan .bin format, ni daemon tools, daj ako imaš link od original stranice od kud si preuzeo to sve, možda tam nešt piše.. nije 7zip ni rar, znači mora bit image, al nema .cue bezveze skido lol

i ja sam skino driver PL izgleda djaba....hajd ako nadjes neko rjesenje pisi ;)
 
stefan je napisao(la):
meni je
2.8ghz procesor
512mb ram
80gb hard disk
graficka 128mb
dali moze podrzati flatout2:icon_question:

Schumacher je napisao(la):
a imal kakv link za onu hunting unlimited 2008 da je full verzija da nije ona trial ili kako vec se zove istekne ona licenca i kaze kupi full verziju za 19 dolara:):):) ako ima ili ova moze da se produzi pisite posto se ne kontam u ovo najbolje :):)

imam ti ja na CD-u
-hunting inlimited 2
-hunting unlimited 2008 i jos neki ja mislim da je 2009



a jbg:) kakve mi fajde kad imas na cd mozemol taj cd kako prebaciti do mene da inastall ja pa ti vratim
 
Član
Nemojte skidat driver, tražio sam po netu baš za taj download, corrupted je, znači nemogu se ti fileovi ničim očitat, ko je radio to koristio je dost rijedak program za arhiviranje i .exe je corrupted, tak da sam našo program s kojim je arhivirano, prepozna ga, al neće otvorit. Inače samo dupli klik na exe trebao bit dovoljan. Nisu image fileovi.
 
GTR 2 FIA GT Racing Game jel ovo free trial da djaba ne skidam jer sam bmw onu igricu skino i bila free trial nesto traje 20 minuta pojma nema pa ako je neko ovu skidao da kaze jel sve ok i je li full igrica da ne skidam djaba ako ne radi kako treba pozz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top