Evo moj PEUGEOT 406

Evo moj PEUGEOT 406

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Evo  moj PEUGEOT 406

mozda.vozim polo classic crni ima negdje na forumu slika, al cesce vozim auto od firme.renault kangoo isaran PIVOVARNA LASKO naprijed povis sajbe pise servis stalno zujim.kraj tebe idem kuci
 
Član
RE: Evo  moj PEUGEOT 406

Vidjao sam ja ovo auto i u Visokom, lik odmah pokupio nasu djevojku, naravno lozi se na strance, a auto je bilo na francuskim tablicama tako da... Auto uzivo nije los ali slazem se za ove felge, moze i bolje izgledati ali svako ima svoj ukus! A auto je cini mi se kostalo na autopijaci 6000eura! pozz
 
Član
addo je napisao(la):
Vidjao sam ja ovo auto i u Visokom, lik odmah pokupio nasu djevojku, naravno lozi se na strance, a auto je bilo na francuskim tablicama tako da... Auto uzivo nije los ali slazem se za ove felge, moze i bolje izgledati ali svako ima svoj ukus! A auto je cini mi se kostalo na autopijaci 6000eura! pozz
ahaaa sad znam ko si vidjo sam te sa PIVOVARNA LASKO vozilom. nije upravo je kostalo 8000€ tako da je bio na fr tablicama i onda carina porez i malo vise izaslo :icon_confused: ali eto dobro je.
 
Član
RE: Evo  moj PEUGEOT 406

super auto , jos ga samo da ga lakiras u bjelo i stavis gore taxi znak!!
 
Član
RE: Evo  moj PEUGEOT 406

zerom je napisao(la):
addo je napisao(la):
Vidjao sam ja ovo auto i u Visokom, lik odmah pokupio nasu djevojku, naravno lozi se na strance, a auto je bilo na francuskim tablicama tako da... Auto uzivo nije los ali slazem se za ove felge, moze i bolje izgledati ali svako ima svoj ukus! A auto je cini mi se kostalo na autopijaci 6000eura! pozz
ahaaa sad znam ko si vidjo sam te sa PIVOVARNA LASKO vozilom. nije upravo je kostalo 8000€ tako da je bio na fr tablicama i onda carina porez i malo vise izaslo :icon_confused: ali eto dobro je.

E pa malo te je zaje... jer mi smo jednom na autopijaci pitali za cijenu i vlasnik je trazio 6000eura! Ne znam mozda je naknadno nesto jos ubacivao ali cijena je bila tolika!!! Ali auto nije lose pa eto neka ti je sa srecom!
 
RE: Evo  moj PEUGEOT 406

ja mislim da ga je na kraju dosao 8000e,tj. kada je prebacen na nase table...mozda grijesim ali sam ja tako shvatio
 
Član
RE: Evo  moj PEUGEOT 406

Hvala Hvala
nisam nista dobio naknadno niti muzika nije kako treba :-( trebam kupit pa da ugradim ali pravo me cudi sto ti kazes da si vidio da je bila cijena 6000€ sto nisam ja u to vrijeme bio tu pa da ga odma iskesiram :-( . samo sam naknadno dobio CD USB radio i jos neke polir paste.
 
Član
RE: Evo  moj PEUGEOT 406

felge me uzivo dobro stoje nisu lose.iako crom felge rijetko na kojem autu dobro stoje.al uz njegov izgled dobro stoje i lijepe su.
PS. jesil ti jutros bio kod mirze na praonici kad sam ja bio
 
Član
RE: Evo  moj PEUGEOT 406

ma i ja sam vidio 6k eura da je kostao na autopijaci...

Uglavnom lijepa 406-ica...samo licno misljenje promjeni felne i bice jos ljepsa...

LP
 
Član
RE: Evo  moj PEUGEOT 406

nisam ja bio. bio mi je buraz a sto se tice felge ja to ne mjenjam jer mu pravo dobro stoje.
 
Član
RE: Evo  moj PEUGEOT 406

ma stoje mu extra uzivo majke mi.pravo su lijepe felge.et jucer sam stajo pored auta i gledo i stvarno su super.jedina zajebancija s ovim autom jest sto preko zime moras pjeske.
 
Administrator
RE: Evo  moj PEUGEOT 406

Kenno je napisao(la):
Sale je napisao(la):
jedina zajebancija s ovim autom jest sto preko zime moras pjeske.

Ma ne moraš, vidi koliko spojler ima naprijed:) (šala, šala)

mozes se prijaviti da cistis ulice od snijega :D

vidio sam i PUG-a i BMW proslu nedelju u SA (na Kovacima) i auto sasvim drugacije izgledaju nego na slikama, ja ne bih nista mjenjao sve je ljepse uzivo ...
 
Član
RE: Evo  moj PEUGEOT 406

jest jest BMW je isto bio (na kovacima)

upravu to ne mogu nigdje micat kad bude zima bila :-( nazalost ali dugo je do zime.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top