Evo moj najavljeni Video

Evo moj najavljeni Video

Član
AnDel je napisao(la):
nemam nista protiv brze voznje, da neko ne pomisli da mlatim suplju, i vozim sada cesto i brze nego prije , ali mnogo vise razmisljam i ne rizikujem , ne idem na slijepo , ne preticem na punoj, niti vozim u situacijama kada je to extremno opasno, i razmisljam o performansama auta, tj. ne vozim formulu kao sto mnogo zamisljaju iako imaju slabe motore i auta...
npr. ne mozes porediti tjeranje ovog krsa i rinaldovoh m5 (koji isto ima video sa s8), gdje vozi i brze ali to je daleko sigurnije od ovoga jer je auto spremno i sposobno do daske...
U pravu si ali mislim da je autor videa zelio pokazati adrenalin i voznju na rubu a voznja stojadina 120 je kadkad rizicnija i trazi vise spretnosti i imas veci osjecaj brzine nego sa Bmw 5 icom na 200 ;)
 
Neznam sta je ovo posebno,cvile ti gume a kombi te ostavlja u krivini, da ti nije spura otisla??? :icon_rolleyes:

Dionica Živinice-Banovici,stigao za 7 minuta od podvoznjakau zivinicama do semafora u banovicim,a u krivine sam ulazio sa 140 i bez cvilenja guma(ali sa nekom lampicom na bordu :D ) ...
 
Član
Gledam kakav li je ovo video kad ima vec 4 strane na forumu a i zanimljiv naslov :D

Prvo me zbuni komplet video, kasnije kad naleti onaj kombi i idete skoro isto kroz krivinu a tebi vriste gume, tad mi sve bi jasno, s obzirom da i kombi nije prebrz. Il su gume neke zimske ili ti je spura u banani ili kombinacija oboje. Usput, nemoj ovako trzati volanom u krivinu, posebno pri velikim brzinama...
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
Neznam sta je ovo posebno,cvile ti gume a kombi te ostavlja u krivini, da ti nije spura otisla??? :icon_rolleyes:

Dionica Živinice-Banovici,stigao za 7 minuta od podvoznjakau zivinicama do semafora u banovicim,a u krivine sam ulazio sa 140 i bez cvilenja guma(ali sa nekom lampicom na bordu :D ) ...

Kralju, vozim auto od 90 ks-ova, na plinu, i moro sam mu kontru par puta udarat, al je losa kvaliteta pa se ne vidi... Sidi jednom samnom i uzivaj...


Ostali, ovo je cisto produkt dosade, vracali se sa prijemnog, pa reko ajmo jednu uke... :123: :cool:

I da kombija sam pustio, poslusajte malo pricu.... Samo kvaliteta pumpe, odnosno kamere je strasno visoka, tako da vjerno predocava stanje na cesti...
 
Član
ne znam sta dizete prašinu toliko...vecina nas voli brzu voznju a ovi sto komentarisu i dan danas isto rade samo se mozda ne snimaju...vjerujem da i on kuci ne smije pokazati video rodbini ili familiji svi bi normalno isto rekli "nemoj brzo voziti"...a na vecini videa brzina automobila izgleda veca nego sto jest...npr snimi da te neko auto pretice pri normalnoj voznji na snimku ce djelovati kao da je preko 120km/h pored vas prosao....ovo jest izazivanje sudbine al vozac nije nespretan za volanom kakvih imamo na nasim cestama koji su za mene vece "ubice".vozacke su se dijelile u BiH.koliko ljudi parkira na ilidzi auto pa busom nastavi u SA,jer ne znaju znakove i ponasanje u saobracaju.da ne pricamo o tehnickoj ispravnosti vozila.
 
Top