Evo moj najavljeni Video

Evo moj najavljeni Video

Član
tvrdoglavi je napisao(la):
malo sam pogledao video i dovoljno vidio koliko si pametan...pretekao si kamion na mjestu gdje je zabranjeno preticanje,vozis preko 100km/h na mjestu gdje je ogranicenje 50km/h :icon_eek:
al jbg,ti si pametniji od saobracajnih inzinjera ;)

:lol::lol:
 
Član
Slabo to nesto :icon_biggrin: lik sa sivim kombijem me je vise impresionirao tebi cvile gume a pratis njega kroz krivinu istom brzinom :icon_biggrin:
 

LSD

Član
Ford Sierra RS with stock 2.0 carburetor engine inside. The old engine "died". :) Owning the curves, driving by professional race driver. :) Do not try this, Comment and rate.. :) PS, my friends have "balls of steel".. ;D
inace opis ispod videa :D :cool::cool:

kad mogu s tobom jedan "krug"
 
Član
primjetio sam opis, i :lol:

btw. zasto je ova voznja tako opasna (izgleda)....zato sto je auto prosjecni bosanski krs ;)
to pokazuje i ova skripa da je nevjerovatno kolko skripe gume da pomislis da ide u krivinu 200 km/h...
a sto se tice videa, 'zanimljiv je' (sto je vama bio cilj valjda), ali nista posebno, osim sto dojam brzine izgleda mnogo vecim nego sto zapravo jest radi gore spomenutih stvati (sto se najbolje vidi kod maratonskog stizanja kombija )...ovako ides ravno u crnu hroniku osim ako to ne skontas na vrijeme, previse nesvjesno da bi to podrzavao, nekad sam slicno vozio sa slicnim krsem, pa onda nisam, posle kanala :cool:

nemam nista protiv brze voznje, da neko ne pomisli da mlatim suplju, i vozim sada cesto i brze nego prije , ali mnogo vise razmisljam i ne rizikujem , ne idem na slijepo , ne preticem na punoj, niti vozim u situacijama kada je to extremno opasno, i razmisljam o performansama auta, tj. ne vozim formulu kao sto mnogo zamisljaju iako imaju slabe motore i auta...
npr. ne mozes porediti tjeranje ovog krsa i rinaldovoh m5 (koji isto ima video sa s8), gdje vozi i brze ali to je daleko sigurnije od ovoga jer je auto spremno i sposobno do daske...
 
Član
Ako nista dobro sam se nasmijao na komentare "Drzi ko mrtav za jorgan"
A gume ko pčenica skiče:lol:;) slobodno nabaci jos ali nemoj snimati vise;)
 
ti si pogriješio forum, potraži neki vezan za psihijatriju...razbit ćeš nekome auto, ubit ćeš nekog ni krivog ni dužnog!!!
 
Top