Evo moj najavljeni Video

Evo moj najavljeni Video

Član
Evo video voznje, Auto je Ford Sierra, ima RS podvoz al mu je motor rikavela pa je unutra bio 2.0. Dionica puta je uz Vranić, poslije Širokog, prije Posušja. Nemojte pokusavati ovo kod kuce... ;)

http://www.youtube.com/watch?v=TuRfebYEpCU

Nadam se da ce vam se svidjeti... (Ukojem got smislu) :)
 
Početnik
Pih kakva je ovo voznja, ovdje svi ovako voze kad idu do prodavnice.Inace svi vozamo masine od 350+ ks i svi smo soferine :D:D:D

Sala :icon_biggrin:

Pazite ostacete bez glave nedo Bog ,nemojte se zezat previse ;)
 
Član
Haha, unutra je bio 2.0 karburator, pa je to lijeno da Bog sacuva, cuo si, 130 max uzbrdo.... Al prodao sam Forda pa sam se sad smirio malo... =)
 
Početnik
Jacky je napisao(la):
Haha, unutra je bio 2.0 karburator, pa je to lijeno da Bog sacuva, cuo si, 130 max uzbrdo.... Al prodao sam Forda pa sam se sad smirio malo... =)

Pretpostavljam da si tek polozio :D:lol:
 
Član
ovo nisu niskoprofilne gume na autu dok ovako cvile ,
u kojoj si brzini vozio kad do 3-će minute nisi prešaltao
fino se zabavljate ;)
 
Član
ja o5 gledam video reklo bi se brzina nije presla 140 nikako ? samo gume neke pjevacice na auto pa doja WOW cvile gume a volan na mjestu nije guzica kliznula centa ... nista to
 
Član
Sarajlic je napisao(la):
Jacky je napisao(la):
Haha, unutra je bio 2.0 karburator, pa je to lijeno da Bog sacuva, cuo si, 130 max uzbrdo.... Al prodao sam Forda pa sam se sad smirio malo... =)

Pretpostavljam da si tek polozio :D:lol:

Nisam jarane, vozim ima 6 godina, polozio prije 2 i po godine. :)


George je napisao(la):
dobro je točkovi su još na autu :lol: ćao popušje ;)

Točkovi nigdi ne mrdaju... Drzi ko mrtav za jorgan... :cool:


rinaldo je napisao(la):
ovo nisu niskoprofilne gume na autu dok ovako cvile ,
u kojoj si brzini vozio kad do 3-će minute nisi prešaltao
fino se zabavljate ;)

Kralju moj sta imas saltat kad je, uvjetno receno sve ravno, malo ono krivina sta ima, talasika... Gume su bile Dunlopice 195/50 R15... :icon_smile:


bmwscaner je napisao(la):
koji je motor bio unutra u originalu?

Bio 2.8 V6.. :D


Jetta TDI je napisao(la):
Ko nije vozija dvista niz Vranjic taj nije musko... taj je pi'ka :icon_smile:


Kralju, potpisujem... ;)

B.M - Floyd je napisao(la):
Zahvali dragom Bogu sto ste zivi ;)

Haha, frend mi je sletio bio pa sad zahvaljivam, ovaj sto je snimo... :lol:


bmwscaner je napisao(la):
ja o5 gledam video reklo bi se brzina nije presla 140 nikako ? samo gume neke pjevacice na auto pa doja WOW cvile gume a volan na mjestu nije guzica kliznula centa ... nista to

Bio je 7 cm od zemlje, ovo je bila sredina lita, tako da je asfalt vrel bio...:D
 
malo sam pogledao video i dovoljno vidio koliko si pametan...pretekao si kamion na mjestu gdje je zabranjeno preticanje,vozis preko 100km/h na mjestu gdje je ogranicenje 50km/h :icon_eek:
al jbg,ti si pametniji od saobracajnih inzinjera ;)
 
Kad sam procitao ono "najavljeni" pomislio sam svasta, svega mi, nesto ekstra mega giga:) kad ono obicna budalastina, divljanje, jos jedva onog kombija stigoste, sta bi do kraja, jesteli ga uspjeli obici:)? Nista spektakularno! I na kraju se zavrsi u novinama, tacnije crna hronika!:lol:
 
Top