Evo jedna pomoc za sve kojima xenoni nisu jasni, a i moze se vidjeti odlicno boja po

Evo jedna pomoc za sve kojima xenoni nisu jasni, a i moze se vidjeti odlicno boja po

meni je jedina mana ovih 8k sto po kisi nemaju puno efekta, tj imaju al manje od 6k...sve ostalo je za pohvalu
 
Član
Limpi je napisao(la):
aj komso, ne razmisljaj puno uzmi ksenone i dosta te vise :D ako iko vozi kratke relacije i sl, to sam ja, dnevno znam upalit/ugasit svjetla po xxxxx puta...

znas kakvi su kod mene, sociva nemam, "spusteni" da ne smetaju drugima, farovi mi prljavi unutra, a i losi su kod fabija, ali danas aBd idu na kupanje i tretman, uklanjanje bora i toga, valjda ce ispast na nesto dobro :cool: jedino ganjaj ako mozes, one h7r sijalice i da budes miran ;) a zelene ksenone ti ima moj komsija, taksista onaj sa srebrenim opelom, ma vidas ga po gradu garant, a i ispred zgrade :lol: :lol:

ne bih se razmisljao da ne moram lomiti far unutra,da bih stavio xenone... :lol:
jednom kad ubacim njih,nema povratka hahahahha...
znam za onog komsu,siva opel omega,malo k'o ćunirana :D
 
Član
kako lomit far, zar neces samo malo "probusit" plastiku iza fara da prodju kablovi :icon_question:
 
Član
ne bih se razmisljao da ne moram lomiti far unutra,da bih stavio xenone... :lol:
jednom kad ubacim njih,nema povratka hahahahha...
znam za onog komsu,siva opel omega,malo k'o ćunirana :D
[/quote]


kakvo lomljenje...samo male modifikacje (rezanje):D konektora i to je to..

Imam ih skoro 2 godine samo jednu sijalicu promijenio. Kod mene su 8K, meni svijetle super, malo vuku na plavo sto mi se licno i svidja, farovi su mi oboreni. Da rasipa svjetlost rasipa ali ak su oboreni to je dosta manje
 
Član
Limpi je napisao(la):
kako lomit far, zar neces samo malo "probusit" plastiku iza fara da prodju kablovi :icon_question:

eeee prijatelju,da bi stala xenon sijalica moras slomiti jedan od "nosaca" halogenki u faru,ne moras nista puno lomiti,ali je caka u tome,da kada far "modifikujes" ne mogu vise halogenke :D


ne moze kod mene nista normalno :lol:
 
Član
Imao bih jedno pitanje posto imam sociva na farovima i sad je katastrofa od svijetla..msm nista se nevidi pogotovo po kisi, e sad me zanima koliko "k" da stavim jer su sociva hoce li biti dovoljno 6000? hvala
 

Prilozi

  • 1LL007510071.jpg
    1LL007510071.jpg
    29,4 KB · Pregleda: 0
  • 0.jpg
    0.jpg
    26,1 KB · Pregleda: 6
Član
5000 ili 5100 kako je vec standard ja mislim da su te najbolje.

Ali je to problem sad sa kinezima, kako ti da znas kakve ce biti nakon koji mjesec, vidio sam sto ljudi sa 6000k sijalicama i svaka je malo drugacija.

Tako da treba uzeti d2s Philips, od audija 2008, te su najbolje :D
 
Član
ma sve je to made in prc, koliko ih dnevno naprave u te dvije-tri fabrike tamo, normala da nece biti svi "isti", niti "boje" ni kvalieteta, zavisi i kakav te potrefi... nekima rade godinama, a drugima crkavaju nakon nekoliko mjeseci...
najbolje orginal farove i ksenone, te miran, jest da su cijene 10-tak "kitova" :D
 
Član
Limpi je napisao(la):
ma sve je to made in prc, koliko ih dnevno naprave u te dvije-tri fabrike tamo, normala da nece biti svi "isti", niti "boje" ni kvalieteta, zavisi i kakav te potrefi... nekima rade godinama, a drugima crkavaju nakon nekoliko mjeseci...
najbolje orginal farove i ksenone, te miran, jest da su cijene 10-tak "kitova" :D

Upravo, ja imam sada 4300k u kombinaciji sa digital slim balastima i prezadovoljan sam, moja preporuka.
 
Član
todorovic je napisao(la):
Limpi je napisao(la):
ma sve je to made in prc, koliko ih dnevno naprave u te dvije-tri fabrike tamo, normala da nece biti svi "isti", niti "boje" ni kvalieteta, zavisi i kakav te potrefi... nekima rade godinama, a drugima crkavaju nakon nekoliko mjeseci...
najbolje orginal farove i ksenone, te miran, jest da su cijene 10-tak "kitova" :D

Upravo, ja imam sada 4300k u kombinaciji sa digital slim balastima i prezadovoljan sam, moja preporuka.

Kupio gdjje ? Cijena ? Ili je to uz novo auto dodatna oprema ?

Na audiju to zadovoljstvo kosta oko 2000 KM.
 
Član
Oki doki... ali vidim da neki spominju vecu vrednost za farove sa socivima cak i do 10000 pa me zanima jer bolje to staviti :icon_biggrin: ili drzati se tih 6000?
 
Član
u socivu mozes staviti 8000k bez problema, jer ne zasljrpljuje druge, nekome je ljepse malo vise "plavo"... npr kod oktavije org ksenoni, ma kao da su 10000k, bacaju na ljubicasto :lol:
 
Top