Evo jedan malecki video iz mog gepeka ....

Evo jedan malecki video iz mog gepeka ....

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
http://www.youtube.com/watch?v=3ueQWfZXDws


nista strasno .... mada mislim da moze bolje .... nemojte gledat u kutiju, nevalja k**cu, napravljena je od ostataka drugih kutija cisto nako da woofer neradi u free air-u .... et tak .... BTW radi na US Blasteru 1371 na 1 Ohm (sto je po nekim specifikacijama sa neta 1000W rms) ....
 
Član
Dobar ti fokus svaka cast;)
Losa kamera pa se hod membrane ne moze bas precizirati fino.
Nego da te pitam koliko ova kutija ima L i dimenzije bass reflex
Moze on jos snage da proguta vidi se na njemu,samo sto mu membrana nije propala :icon_sad:
 

IGY

Član
hmm
nemoj sta misliti da te blatim, ali nisi mogao naci gori amp
eddo mislilo sam da bar ti znas da nije sve u RMS ima nesto i u kvaliteti toga
ruku na srce fino ga pomice, i to je to, mada ili je do snimka ili ti woofer dosta zaostaje za sistemima
nekako nije uskladzen zvuk, mozda se i varam

i da, hoces li kad napraviti kutiju od MDF
svaka ti je od iverice neke, tu gubis dosta na kvaliteti
 
Član
ma igy dobio sam ga za 6630 nokiu tak da nisam bog zna ni gledo u kvalitetu, samo je bitna snaga, a amp me je stvarno iznenadio kako svira/nabija, nemogu da vjerujem kolipasni je dimenzijama a netrazi gotov pa nista struje s obzirom kako mi svira .... kod ovog momka radio na 10 kvadrata kablovima, kod mene radi na 35 :cool: .... a ovaj je bass spojen cisto radi probe da se vidi da radi hehe a inace su i dalje paje u kolima :cool: .... ajd sacu vidit da dignem neki video i sa njima ....

adel_tuzla je napisao(la):
dobar edo extra koliko para zvucnik;););););)

500 markica druze ;) .... Rockford Fosgate RFR3112 ....

joj igy de pogledaj boga ti sta pise ispod linka videa gore ....
 
Član
Nemoj da si takav bezobrazan :lol:
I ne pocinji opet da vrijedjas ako sam te pitao nesto odgovori ako zelis ako ne iskuliraj i dovidjenja.;)
 
Član
evo video sa pajama, kvaliteta slike nije na nivou, al koga briga, slusajte lim sta radi ....

http://www.youtube.com/watch?v=J9ZNbNZZR0Y
 
Član
edoze je napisao(la):
ovo tule snimao :D

ha ja ko bi drugi .... hehe BTW radi se o F480 samsung, i moram priznat iako je kamera 5mpx, pored nokiine carl zeiss optike je kvaliteta slike skroz u banani ....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top