evo i moje astre....

evo i moje astre....

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Extra Astra stvarno sa ukusom auto radiš, samo tako nastavi, nek je sa srećom i da te dobro služi ;)
 
Član
za pocetak si extra dobro kreno..bice ovo sve super kad se zavrsi..nek ti je sa srecom i da se navozas;);)
 
Član
i eto....zato sam i provukao 70mm2,jer sam znao da će mi ovo od 200w brzo dopizditi....
pa sam malo pojačao minus....ubacio PC4000,neko malo pojačalo GZPA1.6000....naziv sve govori....kutija iz golfa 214l....i naravno GZPW15....kažu oni da trpi 10 000w...
video je dule već stavio....
zvuk....hm....malo fali srednjeg i visokog...ali vrlo malo....
sve u svemu morao sam malo otvoriti prozor da bi uhvatio zraka....eto toliko stvori pritisak u autu...








evo malo dampirao prednja vrata i stavio neke zvučnjake....
http://img156.imageshack.us/gal.php?g=dsc00660.jpg
 
Član
eto kako to izgleda kad kupiš opel...riknu amorti i propadne auto u pod....ajme zla...
naravno najzaslužniji za sve je bio simić koji se potrudio da dotrajale originalne amorte zamene gewinde v-maxx koje su stigle direktno iz njemačke a doneo ih je jedan moj prijatelj koji tamo živi i radi....






















i evo mala uporedba sa stock astrom da se vidi razlika...astra karavan kao moja....pa još i slobodno mesto za parking pored....i eto,red je bio da poslikamo malo razliku originala i spuštene....hehe...a je niskaaaaa....ali može to još niže....što smo i probali,ali onda je stvarno samo za show i ništa drugo....


 
Član
Dobro je cucnula, dobar odabir felgi, sto se mene tice ne bi s vana vise nista dirao, amo mozda neki auspuh i to je to:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top