evo i moje astre....

evo i moje astre....

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
mnogi već znaju za sve ovo,ali evo da predstavim i ja auto i na ovom forumu,kombi je otišao u mirovinu,golfa načipanog sam dao tati da klepa gti-je po gradu....evo kako je sve teklo...:
17 sam zamenio i skinio ralicu i gewinde....kako tata kaže...skini ta sranja da ja mogu voziti....jedino je rekao....čip mi ne diraj....




i malo smo prošetali po osijeku....vw neće forda pod račun....ford ok,ali ne nude neku cifru iako za malo da se dogovorimo jer mi je c-max do jaja...onda u opel...tamo radi Dubravka,žena od mojeg jako dobrog kolege....dobro nam procenili kombi,pa još malo spustili cenu svojeg opela....i eto dogovora...odluka pala na Opel astru karavan 1.9 cdti sa 120 ks...opreme za razliku od forda ima duplo....tako da je to presudilo....da sad ne nabrajam,ima svega,auto-klima,podizači,mp3 sa aux-in,grijanje retrovizora,alu 16....ma ima za nas i previše...da ne kenjam više evo koja slikica....

malo su neke mutne jer su sa mobitela...hebiga....


toliko sam lika udavio zadnjih 10 dana....da sam mislio da mi ključ neće nikada dati....ali i to se desilo...






ja i moja porodica...




malo u vožnji...

sviđa mi se ta 6-ta...

malo veća potrošnja...valjda mora tako na početku...


i naravno žene....ajmo odma da vidimo koliko stane u gepek...


i onda napokon je stigao u svoj novi dom....di će se nadam se zadržati duže vreme....










fiatov diesel u opelu....da ne poveruješ...






eto...prešao sam oko 100 km...jako fino...novo...i mora biti...hehehe

evo...dugo sam izdržao...čak 3500 km sa originalnim radiom....kakvo je to smeće opelovo,strašno....na njegovo mesto je stigla alpina iva105r......zlo i naopako,ovi originalni zvučnici propevali,ali uskoro krećemo dalje....hehehe....









[/

jedna zanimljiva kilometraža....i samo da se zna koliko sam izdržao ne dirati auto...



i eto....toliko je trajala vožnja na 16.....došao red na 18...thnx Raymond na brzoj realizaciji....
uskoro slike na autu jer nikako ne stignam poslikati....ali moooraaa se spustiti...





slikice....još ću ga spustiti i staviti distance neke,da to malo izađe van....












kao koza je!!!!:doh:ali su meni prelepe i jedva čekam da ga spustim i malo raširim....mislim da će predobro biti
 
Član
extra astrica,fino legli tockovi,ne primjete se da su 18,sto mi se svidja:cool:
malo u pod i to je to:icon_smile:
 
Član
Fino ti to kolega
mislis li jos nseto dalje raditi sto se tice setup-a ili je to to
a posto te znam nece na ovome ostati i sretno dalje

pozzz
 
Super Moderator
pa kako ti nije zao bilo trpat ovo u gepek
trebo si mene zvat da ja kod sebe pola prebacim kontam novo ti auto pa da ga ne patis :lol:
dobar autic nek je sa srecom i da te dobro sluzi... jos i njega cipuj i to je to ;)
 
Član
allroad je napisao(la):
pa kako ti nije zao bilo trpat ovo u gepek
trebo si mene zvat da ja kod sebe pola prebacim kontam novo ti auto pa da ga ne patis :lol:
dobar autic nek je sa srecom i da te dobro sluzi... jos i njega cipuj i to je to ;)

Evo da vidite kako se razradjuje novi auto...:icon_smile: :icon_smile:

http://www.youtube.com/watch?v=eorQQyoqFtw

Ovo je bilo strasno...
 
Član
a moraš ti odma u glavu!!!!!
polako....sećaš se prvo da je bilo 200w sub....hehehe....
malo se igralo sa autekom...malo kabla 70mm2,tak toliko da se može okačiti posle neki dodatni aku i malkice veće pojačalo....sub GZTW15 u povelikoj kutijici sa slotom i malo pojačalce GZTA2.150MK2....i rezultat da ne poveruješ....jedva sam smirio tablicu iza,krovni tapacir se odvaja od krova,svetla na tapaciru hoće ispasti van i slične nuspojave....ja sam ostao zaprepašćen i iznenađen....to je karavan....hehehe....uskoro se rastavlja celi auto,samo ako se prijavi neki sponzor...hehehe....













jedva je sve stalo nazad a de ne sečem ništa....








aaaaaaaaaaaaaa
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top