evo i mog autica / Passat

evo i mog autica / Passat

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: evo i mog autica

i meni je malo smješna cjena ali eto nikad se nezna a kod mene kolega ima passata V6 TDI na njemu su orginal komplet crvene štopke to stavi i bila priča čak će ti i para ostat ako ove prodaš
 
Putovanja.ba
Administrator
RE: evo i mog autica

ErRoR je napisao(la):
Nije losh pasat...Neka stoje stopke do fele ne dodu..Fele ce svoje uradit...Planiras li folije?

Sta cu to uradit :D

Dobar passat, samo nek se radi.
 
Član
RE: evo i mog autica

Ni meni se stopovi ne svidjaju, jer su mi nekako kineski i jeftinog dizajna, originalni su daleko ljepsi...

dvd player je stvarno dobra furka, lijepo se sve uklopilo u stitnik ovaj, a kad sklopis ne vidi se...
 
Legend
RE: evo i mog autica

pravi passat,ljepota.........samo dje ga stisnu u crvenooo auu:icon_redface:
[/align]
 
Član
RE: evo i mog autica

George je napisao(la):
DuloX_ je napisao(la):
Hmm malo mi to niska cijena ja kupim dvd player sa minijaturnim ekranom pa 220 eura. ali touch screen malo si ga ti smaslao! Što kriješ tablice?


pa ja sam na ovaj naletio po takvoj cijeni, akcija neka bila... a slikat cu kutiju od dvd-a ako nadjem pa cu ubacit da vidis sta sve ima... a tablice krijem zbog raznih stvari, prvo murije, jer sam jednom imo problema, stavljo slike na site jedan i posle me zaustavi murija i zezali me pola sata zbog toga sto su uvjereni da ja vozim brzo i takve stvari pa... a ovako ja mogu napisat br. tablica ;)
 
Član
RE: evo i mog autica

Ma dobar passat a stopke su stvar ukusa-felge sto prije stavi jer mnogo mjenja izgled auta-pozdrav i dobro doso
 
Član
RE: evo i mog autica

Stopke su lose pravo, kao sto je neko rekao kicaste i pravo loseg dizajna! Ali tvoje auto i ti najbolje znas!
 
RE: evo i mog autica

TDI(DI crveno) a ispod haube TDI obicni.....
Nije mi jasno kako je graviran 220km/h
koliko ima konja???

Stope mogu proci....ali bolje uzmi one tamne....
I fele mu nabaci.......
 
Član
RE: evo i mog autica

stapic_g60 je napisao(la):
TDI(DI crveno) a ispod haube TDI obicni.....
Nije mi jasno kako je graviran 220km/h
koliko ima konja???

Stope mogu proci....ali bolje uzmi one tamne....
I fele mu nabaci.......

Dobro si skuzio, nema sanse da je ovo TDI (DI Crveno). Morao bih biti graviran 260. Prijatelj uzeo cetvorku, 2000 god., DI crveno-115 konja i 260 na tabli. Izgleda da je ovo nalijepljeno TDI...
P.S. Odoh provjeriti na gepeku da meni nije neko skino TDI :))))
Inace, PASSAT je PASSAT...
Stope, hm... Tvoja stvar. Mada ja na svom nista nemislim raditi osim felgica i kakav dobar DVD i to je to... A sve ostalo, ma nije za ovo auto...POZ
 
Član
RE: evo i mog autica

obicni TDI dobra fora ima u avto shopu na stupu uzet DI crveno al beze se furat kad te neko odere sta da kazes??? sve u svemu fina vozilica samo stope skini brateee...
poz i sretno dalje...
 
RE: evo i mog autica

Stope ok uz boju auta, uostalom ako se tebi svidjaju sto bi ih skidao sto se drugima ne svidjaju, svak ima svoj ukus pa po njemu i sredjuje auto;)Ostalo svega sto se tice fino auto, jos samo kakve felgice nabaciti i ne treba mu nista vise
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top