evo i mog autica / Passat

evo i mog autica / Passat

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
kao sto sam i obeco, evo slicica...
[attachment=2759][attachment=2760][attachment=2762][attachment=2763][attachment=2758][attachment=2761][attachment=2764][attachment=2765]
 
Član
RE: evo i mog autica

Stope su krizaaa samo taka, prvo sto su ruzne, a drugo ovo je ipak pasat :D

Ovaj pasat je meni kao auto inace jako lijep. Hoces jos ista radit felgice ili nesto slicno ?

Uglavnom sretno, puno predjenih kilometara u rahatluku haha :D
 
Administrator
RE: evo i mog autica

stope i nisu toliko kriza s obzirom da je auto svijetlo siva...a felge?
 
Član
RE: evo i mog autica

radicu felgice, spojlercice, folije, neonke, auspuh, filter zraka... ali treba do kesha nekog da dodjem sad pa cu vidit odakle da krenem... a sta fali stopovima :icon_sad:???
 
Član
RE: evo i mog autica

Ma lijep autic za pocetak,samo ti ja nebi preporucio da ga drzis u crvenom u praznim hodu...
 
Član
RE: evo i mog autica

ma ovo je bilo onako na brzinu, samo za fotkicu ;)a znam da nije zdravo to radit...
 
RE: evo i mog autica

skidaj štope stavi njegove orginal i kupuj felge ove štope su po meni kičaste na ovakvom autu ipak je ovo limuzina i auto za uživanje to je samo moje mišljenje da bar ima felge pa štope a ovako mi se ne sviđa
 
Član
RE: evo i mog autica

Samo felge nabacit i neke bolje stopke.A ostalo je OK.
Dobar ti DVD.
POzz;)
 

JD.

Član
RE: evo i mog autica

nisam nikad vidio da rade dvd u player u obliku stitnika za sunce ovo je fakat sminka

gdje si uzeo ovo i koliko je love bio ?


sto se tice stopki, ok su, ali po meni prvo sto se mjenja na vanjskom izgledu auta su felge pa onda sve ostalo
 
Član
RE: evo i mog autica

ehh ovako, felge su bile na njemu i to pravo lijepe, ali sam imao jednu malu nezgodicu gdje sam zezno dvije desne tako da vise nisu bile upotrebljive. a prva prilika i nabacujem felgice. a sto se tice stopova stvarno neznam zasto vam se nesvidjaju... mislim sta im fali uopste...

a DVD, u zagrebu uzeo, oko 180 eura ali je: touch screen, TV, radio, USB i SD card ulaz, divix, dvd, ma sve sto ti treba...
 
Član
RE: evo i mog autica

Nije losh pasat...Neka stoje stopke do fele ne dodu..Fele ce svoje uradit...Planiras li folije?
 
Član
RE: evo i mog autica

Auto extra,posebno mi se motor svidja...sve ispod 100ks novije vw jedva da vuche..sdi folovi :)


a DVD, u zagrebu uzeo, oko 180 eura ali je: touch screen, TV, radio, USB i SD card ulaz, divix, dvd, ma sve sto ti treba...

E ovo pravo jeftino,a extra zanimljivo
 
Član
RE: evo i mog autica

DuloX_ je napisao(la):
ehh ovako, felge su bile na njemu i to pravo lijepe, ali sam imao jednu malu nezgodicu gdje sam zezno dvije desne tako da vise nisu bile upotrebljive. a prva prilika i nabacujem felgice. a sto se tice stopova stvarno neznam zasto vam se nesvidjaju... mislim sta im fali uopste...

a DVD, u zagrebu uzeo, oko 180 eura ali je: touch screen, TV, radio, USB i SD card ulaz, divix, dvd, ma sve sto ti treba...

Hmm malo mi to niska cijena ja kupim dvd player sa minijaturnim ekranom pa 220 eura. ali touch screen malo si ga ti smaslao! Što kriješ tablice?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top