Evo i mene!

Evo i mene!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
poKle je napisao(la):
Dobrodosao! :)
Jooj, Brcko mi je jako lijep grad :)

hehe,hvala,hvala druze ,bome jest.kad odem u tz (sori tuzlaci:icon_biggrin:) jedva cekam da se kuci vratim.lijepo,savica tece,zelenila hvala bogu imamo jos poprilicno,mali intimni centar,ma prelijepo,jest da nam je malo nategnuta situacija sa nacionalozmom,ali ja koji sam iz mijesanog braka odgojen sam tako da volim sve nacije i boje i zaista volim.;)

inace da napomenem da mi je stari poginuo 91. na hondi (motoru),bio je organizator moto susreta kod nas u brckom prije rata zajedno sa gerom koji sad zivi u njemckoj,eto sumnjam da ovjde ima toliko stare raje ali ko zna.azur berberovic se zvao.
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
poKle je napisao(la):
Dobrodosao! :)
Jooj, Brcko mi je jako lijep grad :)

hehe,hvala,hvala druze ,bome jest.kad odem u tz (sori tuzlaci:icon_biggrin:) jedva cekam da se kuci vratim.lijepo,savica tece,zelenila hvala bogu imamo jos poprilicno,mali intimni centar,ma prelijepo,jest da nam je malo nategnuta situacija sa nacionalozmom,ali ja koji sam iz mijesanog braka odgojen sam tako da volim sve nacije i boje i zaista volim.;)

inace da napomenem da mi je stari poginuo 91. na hondi (motoru),bio je organizator moto susreta kod nas u brckom prije rata zajedno sa gerom koji sad zivi u njemckoj,eto sumnjam da ovjde ima toliko stare raje ali ko zna.azur berberovic se zvao.
bio sam prije 2godine 5dana u Brckom na nekom kampu demokratija,folovi,golovi,tolerancija, i nisam nesto osjetio nacionalizam,rekoh vidi finog grada :) ljudi su mi nekako fino izgledali, i fino se ponasali, znajuci da smo mi iz Hercegovine :)
ali staces, uvijek ima kretena... :(
 
ma dobro na prvu loptu sve izgleda fino.

evo npr. neki dan jedan profesor latinskog rekao otvoreno u po razreda "tebi dajem 5 jer si srbin,a tebi necu dat 5 jer si hrvat". I tako bude sranja razni,ne znam sta je bilo sa tim kretenom,garant dobio otkaz
 
Član
kad smo kod brckog,fin grad,meni drag,zavrsio prvi osnovne u brckom a i cetvrti srednje :)
a sto se tice nacionalizma o tome necemo,toga ima svugdje,forum nije za to.

brcko brcacima brcanke tuzlacima ::):)
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
kad smo kod brckog,fin grad,meni drag,zavrsio prvi osnovne u brckom a i cetvrti srednje :)
a sto se tice nacionalizma o tome necemo,toga ima svugdje,forum nije za to.

brcko brcacima brcanke tuzlacima ::):)

Brcko brcacima brcanke tuzlacima :SmileSmile
hehehehehe Sa ovom izjavom se slazem u potpunosti :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top