Evo i mene!

Evo i mene!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
evo i mene,erol,brcko,21. godina.

student historije 2. godina u tuzli,al cu drugu godinu haman jos jednom utvrdjivat;)

inace,kako sam student nema se love za vlastito auto,stoga vozim od stare,seat ibizu mk3 1.4 16V 2001.

inace,bio sam sad u nedjelju na SR kod nas,upoznao sam cini mi se clana/icu ovog foruma RCat ako je to djevojka koja vozi bijelu rx-8icu i onog simpaticnog alena cini mi se tako se zvase.Uglvanom eto me i u zivinice u nedjelju.

evo i slikice setcine. (zasad samo jedna) nesto mi sporo "atačuje" pa cu kasnije na imageshack staviti. nesto sam love ustedio,oko 800 maca pa kontam sta uraditi ne ibizu,ako ne ista bar lonac zamjeniti i kakve felge i dobro je.
do pisanja!
 
Član
Pozz i DobroDosao.... lijepa ibiza, moze se ponesto iskombinovati za te pare, fele 15'' i lonac od oko 150-200KM imas u autoshopovima samo da da zesci zvuk.... nek je sa srecom.... :) :)
 
budem ostao,svidio mi se forum jako,a posto je auto.ba propao (blago receno) moram se negdje skrsit:icon_biggrin:

da,da,erol-want to have crx - stari blesavi nick na auto.ba ,mislim i dalje je zelja crx,al sam sad nesto zreliji pa skontao da vlastito auto i redovan studij ne idu zajedno.Nema place-nema auta

inace,zaboravi reci,ako ko sta treba u PS-odraditi,kakve ideje,slobodno nek kaze,malo sam zahrdjo,ali i dalje imam "tača"

i jos nesto,honda fan naravno, s tim da kako se stari gajim ljubav za sva auta,a narocito ova starija,ne mogu ba vise podnijeti ovu elektroniku,em sto mi (majci) pojede novcanik i najosnovnija zamjena remena,em sto pokvari sav uzitak.remen neki dan mijenjali,brate mili,400 km,za razliku od pug 205 kojeg smo do skora imali koji je uzimao tek nesto vise od 100km za isto.
Kad odrastem samo cu ganjat starudije.;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top