Evo i Fiat Coupe

Evo i Fiat Coupe

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
ljepsi je obicni
ali kad bi mogao naci originalni spojler zadnji pa njuega staviti nazad bio bi mjera
hauba mi se nesto ne svidza
ali opet je jedinstven na neki svoj nacin
 
Ovo cudo s haube skinuti, ofarabati ove mreze naprijed u crno, masku normalnu crnu staviti i nikakve aluminijske dzidze po gepeku i slicne gluposti, eventualno kakvo malo skoro neprimijetno krilo i nista mu vise ne treba.Ovo auto je lijepo samo po sebi i dalje se moze jedino nadzidzati i poruzniti.Sve je extra samo stvarno prednji dio bode u oci tj ovi detalji koje spomenuh, a ostalo perfekcija!
 
Legend
autic je po meni super,samo mu mozes sto djavolica kaze ofarbat u crno ova alu sranja na braniku,i skinut mu ovo s haube,stavi na krov :),ljepse bi bilo,i neki mali spojler nazad,nista veliko,moje misljenje.
 
Član
unutra je super, samo mi se ne svidja ova prednja maska ili sta je vec :icon_question:
;)
 

AM2

Član
godiste je kraj 97'. a masina 1.8 16v,nije iz Gradacca,iz Brckog je...al' je stroj od auta,graviran 260 tolko i ide :)
jbg,nije da se hvalim,samo kazem da sam prezadovoljan autom :p
 
Član
hh kod mene ima u ulici od drugovog brata crveni fiat coupe onaj s crniim krovom mislim da ga vecina iz sarajeva zna mjera sve fabricki nisat mu ne fali a masina mu je 2.0 20v tutbo + cip ima oko 250/260 HP neznam tacno i jos nekih dida .. skinut srednji .lonac ma izvini za off..hh
 

AM2

Član
D_cash je napisao(la):
hh kod mene ima u ulici od drugovog brata  crveni fiat coupe onaj s crniim krovom  mislim da ga vecina iz sarajeva  zna   mjera  sve fabricki    nisat mu ne fali  a masina mu je 2.0 20v tutbo + cip  ima oko 250/260 HP  neznam tacno  i jos nekih  dida .. skinut srednji .lonac  ma  izvini za off..hh

fakat mu nista ne fali,znam vidjao sam ga,extra auto,al' mom je stvarno bilo potrebno napucavanje kakav je bio...:)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top