Evo i Fiat Coupe

Evo i Fiat Coupe

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

AM2

Član
Eh,kao sto sam obecao evo slika od mog sadasnjeg auta :cool:
ako ima ko zainteresovan,nek mi se javi ;)
 
N

nenad

Mislim da bi bio puno ljepsi sa obicnim branicima i haubom...
 
Član
I meni se cini da je iz Gradacca, prodavao se kod COLOSEUMA, znam momka sto ga je sredjivao, ako se nevaram prije neki dan je isto bio na auto pijaci i prodavao se.
 
eMIRnAME je napisao(la):
I meni se cini da je iz Gradacca, prodavao se kod COLOSEUMA, znam momka sto ga je sredjivao, ako se nevaram prije neki dan je isto bio na auto pijaci i prodavao se.

Ako je taj iz gradacca, onda je u tog' auta masina poderana maximalno.. To je jedan sredio, al' ga je vozala grupa "carshijanera" koja su se izivljavala sa njim, stalno je kod majstora to auto visilo, par puta sam kod jednog majstora i srecao to auto, kaze covjek da je to auto odrzavano nikako...
 
Član
almir_gr je napisao(la):
eMIRnAME je napisao(la):
I meni se cini da je iz Gradacca, prodavao se kod COLOSEUMA, znam momka sto ga je sredjivao, ako se nevaram prije neki dan je isto bio na auto pijaci i prodavao se.

Ako je taj iz gradacca, onda je u tog' auta masina poderana maximalno.. To je jedan sredio, al' ga je vozala grupa "carshijanera" koja su se izivljavala sa njim, stalno je kod majstora to auto visilo, par puta sam kod jednog majstora i srecao to auto, kaze covjek da je to auto odrzavano nikako...

cemu ovo sve..sta nekog briga jaro kakav je motor ko ga je vozao itd.. momak ga je uzeo sebi za sebe ga sredjuje iz svog djeba placa popravke i ostalo ako je njemu dobar i ako se njemu svidja nemamo mi tu sta pametovati..mozda je sve izmjenjanosto je bilo u kvaru i sad je auto 5-ica..:icon_eek::icon_eek:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top