Evo i Fiat Coupe

Evo i Fiat Coupe

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
gaga je napisao(la):
fino fino
samo skidaj one čuke sa haube, vrati ga na fabricki ;)

Ti svima govoris ko je sredjivao auto da vraca na fabricki izgled. Gluposti cabe pises, nije niko radio auto sebi po tudjem ukusu nego po svom, tebi ako ne pasu spojleri itd.. ne mora znaciti da sad svi moraju tako furati!!!
 
Član
A ima li jos jedan u Brckom ovakav, posto ja znam da je bas ovakvog istog jedan iz brckog kupio na ormanici, ja prolazio bas kad je taj momak gledao, a znam momka iz vidjenja ili si mozda to ti bio kad si kupovao. Ko ti je radio nastavke na karambolke i pragove ?
 
Član
Svak ima svoj stil i ukus prema tome mozete 10 narednih god. davati SVOJE sugestije i prijedloge al ako je njemu dobar tako onda je i meni BETON ;) neznate sta momak voli npr. jel fura styling(neki pravac) il je uzeo auto samo radi prevoza ili mozda radi motora ;) ili cisto prolazna furka....

sve u svemu fin Coupe i da se jos sredit pofino ;)

sa Srecom ;)
 

AM2

Član
Alen_P je napisao(la):
Lijep Coupe, mada ja ne volim ovaj Modena kit ali eto...
Koliko je novaca bio taj auto ?

ja sam ga platio 6.800 KM,al' sam imao dosta radova na njemu...brusio glavu motora,mijenjao servo pumpu,kupio novu blombinu, i jos par sitnica,izaslo me sve oko 1.500 KM...zato ga sad cijenim 8.500 KM,medjutim nije fiksna,a moze i zamjena,jer mi sad treba "normalno" porodicno auto :icon_biggrin:
 
Član
IGY je napisao(la):
ljepsi je obicni
ali kad bi mogao naci originalni spojler zadnji pa njuega staviti nazad bio bi mjera
hauba mi se nesto ne svidza
ali opet je jedinstven na neki svoj nacin

nepostoji nesto kao originalni zadnji spojler za coupea
svi su aftermarket
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top