Evo ga snijeg zapadoo PADA SNIJEGG

Evo ga snijeg zapadoo PADA SNIJEGG

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BHT Ovisnik
u nas hercegovini pada svako 4 godine,tako već zadnjih 12 godina,prosle godine je pao,pa se sad ne nadam uopce:D al evo s prozora gledam pravo na velež i eno gav bijel,kisa nam jucer padala,bura puse,pala temperatura sa 25°C na evo sad pise 8°C golemo:D
 
Član
sanski most kisa juce padala nenormalno..


danas evo sunce grije,vjetar neki puse ..izgleda da je snijeg pao negdje u blizini ...hladnoo pravooo
 
Član
Kod mene nema snijega samo malo kise, vidim u SA dobro zapadao kad prije ovdje u petak prosli temperatura bila 30 C.
 
Član
kod vas u BiH pada i drveće:lol::lol:
sad mi je javio prijatelj iz Sarajeva, da mu je drvo palo na auto:icon_eek:
 
BHT Ovisnik
jasta negopada drvece,moj stari radi na zelenilu,taman sinoc oko pola 12 poso spavat kad zove sef ajd dolazi palo drvo,u nas je to barem vamo normalno kad su ove bure:D
 
Član
Koliki je snijeg u Sarajevu? Gledam na teletexu FTV-a u Sa 32 cm a Jahorina 9 cm :icon_question:, ne jasno mi. Inače u Mostaru bura odnese ali ima sunca.
 
Član
Nebi rekao da je u Sarajevu bilo toliko, tih 9 cm mi djeluje realnije za SA :D A jadno drvece je padalo na svakom koraku i njega snijeg iznenadio. Jos lisce nije otpustilo i snijeg gore napadao i opteretio ga previse i popucalo. Dosta ih je dobilo drvo po autu...
 
Ivo65 je napisao(la):
Koliki je snijeg u Sarajevu? Gledam na teletexu FTV-a u Sa 32 cm a Jahorina 9 cm :icon_question:, ne jasno mi. Inače u Mostaru bura odnese ali ima sunca.

Da to nije obrnuto :icon_question: nema logike nikakve, pa bili bi vec zatrpani da je palo 32 cm :D
 
Član
c,c,c
Drvece pada na sve strane gore kod cuma poklopilo drvo po par auta ..
Drveca vise na cesti nego u zraku :D
 
Član
nek idu ova drveca u pm, crkla dabogda ne mogu proc iza zgrade od njih, sad su nasla padat, valja sad cijelu zimu pazit da se ne parkira negdje kraj drveta, kakva su defektna oce opet krenut padat
 
Mrzim snijeg:icon_mad:
Nevolim ga ni na razglednici vidjeti,ko ce se sada obici na golfa sa 14-kama celicarama i RADKAPAMA...:icon_cry:
 
Član
evo u tz danas nema snijega ni kise...pohladno jeste al je zato i sunce progrijevalo cijeli dan..evo sad sam bio napolju i sve se zvijezde vide
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top