Evo ga snijeg zapadoo PADA SNIJEGG

Evo ga snijeg zapadoo PADA SNIJEGG

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Na Karauli nema snijega,sad prošao,al je bio gadan sudar na Nišićima,2 automobila direkt u šleper natovaren balvanima....
 
Član
:S
i po sa ima dosta udesa ja gledao 1 kako se desava a prosao pored 2 mjesta nesrece dosta se raje izlupalo . . .
a evo jos sada snijeg pada :D
 
Član
Malopre sam krenuo do grada i sve mirisem sneg u vazduhu, kontam rano mu je!
kako sam upalio brisace doslo je do nekog spoja, otkazala mi svetla, grejanje i brisaci, otvorim kutiju sa osiguracima koja je ispod haube i razmislajm kako je ledena kisa, dobro je da ne pada.... SNEEEEG??? otkud sneg... i eto
ovako se otvorila zimska sezona sa letnjim gumama. :D

bmwscaner je napisao(la):
ebem ti snijeg u materinu ta govna treba zakonom zabraniti :) nista mrze na svijetu nema od snijega

ne valja tako govoriti, al u jednu ruku razumem tvoj gnev.... vozis ikonu zadnje vuce...:lol:
 
Član
Fakat pada u Sa i to fino, ja jos na ljetnim gumama :lol:

Trebat ce sutra zimske na auto stavit, ak nastavi ovo padat...
 
Član
deez je napisao(la):
Malopre sam krenuo do grada i sve mirisem sneg u vazduhu, kontam rano mu je!
kako sam upalio brisace doslo je do nekog spoja, otkazala mi svetla, grejanje i brisaci, otvorim kutiju sa osiguracima koja je ispod haube i razmislajm kako je ledena kisa, dobro je da ne pada.... SNEEEEG??? otkud sneg... i eto
ovako se otvorila zimska sezona sa letnjim gumama. :D

bmwscaner je napisao(la):
ebem ti snijeg u materinu ta govna treba zakonom zabraniti :) nista mrze na svijetu nema od snijega

ne valja tako govoriti, al u jednu ruku razumem tvoj gnev.... vozis ikonu zadnje vuce...:lol:



hehe ja za 2 sata sklopim x pogon pa nek me stigne bilo koja vuca a ni po snijegu nema problema sa bimerom i na zadnjoj vuci jaka spera i zimske gumice i goni
vec opcenito nevolim bjelinu i osjecaj snijega tada sam skoro pa slijep moram stalno naocale nositi a mrzim ih iz dna duse a hladnocu mrzim pogotovo :)
 
Pa kad prije :icon_sad: ja kontam šala neka kad pročitah tek onda na prozor da pogledam kad stvarno...joj odvratnog vremena, fuj :icon_mad:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top