evo da i ja svoju kocku parkiram

evo da i ja svoju kocku parkiram

Član
Kocka drama vec smo rekli to bez sumnje! A i mene zanimaju seleni powerflex imas li stranicu gdje se mogu narucit itd... ? pozz i sry za off
 
Član
hvala svima ...:123: na cestitki
e ovako moji zadnji powerflex lezajevi za osovinu i za defrencijal su costali ca 130 eura+- 10 neznam tacno .
jos veceras mjenjam od diferencijala.
za zimsku sezonu cu isto promjenit od osovine stabilizatora pozada..
ali nesta mi smeta pozadi ko da sam nesta pogresno uradio hmmm nakom 18 godina sarafanja oko bmw´a
cuje mi se deferencijal glasnije nego prije ...moram veceras pogledat sta je u pitanju

cnic_gsi
ako ti trebaju informacije za poverflex javi na pm ..
 
Član
pozzz!auto je extra nemem rijeci,dosta truda novca i vremena,to niko ne moze platiti.I ja sam imao jedan projekat slican tvom, rijec je o bmw e30 320is 1991god m tehnik2 spojleri sa klimom i komplet elektro paketom.Motoro je mali m3 kako ga zovu u Italiji, inace on je 2000ccm i ima 192ks!na taj motor sam montirao turbinu gt35 na kuglicnim lezajevima,blow-off ventil,intercooler,metani dihtung glave,kovane klipove i klipnjace,kompletan turbo motor menadzment.......!A posto vidim da dugo radis bmw-a tj.braca po znaku smo :icon_smile:i ja ga dugo radim 10-ak godina samo sto ja u bosni radim prodaju djelova i servis!U svakom slucaju veliki pozzz i puno srece sa ovim projektom!:123:
 
Član
e30 320 is je 2000ccm i radjen je samo za italijansko trziste,jer je kod njih veliki porez za auta preko 2000ccm,to je klasican m3 motor samo sto je sa 2300ccm smanjen na 2000ccm u obicnoj karoseriji bez prosirenja!Drug moj pogledaj malo na netu ili negdje u katologu o ovome!
 
Član
imam 70 kataloga drug :D
katalog kraj mene
2,302ccm e30 ...m3 ide na 200 hp

320is 1990ccm e30 ...192 ps

vidis to nisam procitao dobro :D a i ne procitao koliko "sranja" znam o tome... :D

:icon_rolleyes::123::123::123:
 
Član
drug moj bmw vozim 10god radim u bmw-u tako da ga znam u dusu!U svakom slucaju pozzz,jbg.svako od nas pravi graske,mada ovaj auto 95% ljudi nije vidjelo!:icon_smile:
 
Član
sreca pa sam se vozao :D al je m3 :D

imao sam 3 davnoo :D

318i e30 prije nekih 4-5 god :D
onda 325i coupe :D 125kw :D
zatim 325e e30 :D

prije bmwova corsa :D

a sad opel omega :D

mlad sam ja jos :D 21god :p
:123:

et pogledaj moju temu :D i ostavi komentar :D

necemo ovdje spamat :D


nek 335i :D jes sta radio :D zaboravi kak se zoves :D
 
Član
riza je napisao(la):
sreca pa sam se vozao :D al je m3 :D

imao sam 3 davnoo :D

318i e30 prije nekih 4-5 god :D
onda 325i coupe :D 125kw :D
zatim 325e e30 :D

prije bmwova corsa :D

a sad opel omega :D

mlad sam ja jos :D 21god :p
:123:

et pogledaj moju temu :D i ostavi komentar :D

necemo ovdje spamat :D


nek 335i :D jes sta radio :D zaboravi kak se zoves :D

moje je ime Semo
dobro nije problem ko sta gdje itd.
320is je italo M3 to je tacno ,u pravu je covjek da je samo napravljen za italjane i belgiju od 2000cm sa 193ks.
nisam nikoga vidio da je stavljo na 320is turbo itd ti si prvi za kojim sa cuo da je to radio,
pa treba ce mo se nac pa malko poricat oko auta.

povadio sam opet powerflex i postavio orginal lezajove na osovinu...ostavio sam te za drugi projekat...:)
osto mi jedan prednji amortizer ljevi prednji...ali to sutra cu posic i na mjerenje spure idem u petak ...
 
BHT Ovisnik
to je pravljeno jer valjda preko 2.0 je bio previsok porez il slicno,ova kocka ce biti bolja neg nova:cool:
 
Član
semo ...fkt i ja kazem sto ce ti na 320is turbo :D puno je to para da se radi a i onako auto LETI :D:123:
 
Član
zasto ne snage nikad dosta a 200 ks u auto pa slabo je to nek semo kaze kako je kad se naviknes na tu snagu postane preobicno sve :)
a semo ja odbrojavam dane kad stizes pa da jedemo i pijemo :)
 
Član
Exstra Bmw , ovo je moj san ali kod nas je bas rijetko da mozes naci kocku u dobrom stanju ...
Svaka cast za ulozeno vrijeme i trud, i za ljubav prema BMW .. :cool:
 
Član
ja sam u Bijeljini trenutno a inace radim u BMW-u 10-ak god.5god sam radio u hali br10.to je motorno odjeljenje! Sad radim elektroniku tj.ubrizgavanje tacnije softwer!Inace u bijeljini provodim dosta vremena jer imam sevis i prodaju dijelova,tako da ako budes u prolazu javi se!evo ti br.mob.065-919711 066-721721 trazi Mladena!
 
Član
scaner upravu si jbga navika ... :D

ako imas kocku u dobrom stanju ... supercharged joj slozi hahahah :D

nego postavi nam slika ak imas :D
 
Top