EVO 8 Drag Car

EVO 8 Drag Car

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

LSD

Član
a ja ne bi smio stati ispred njeg i da mu nadje blokadu,pa turbina bi me progutala!:icon_eek::lol:
 
:icon_eek::icon_eek::icon_eek:;)
sta je fascinantnije...snaga, obujam motora, tezina, modifikacije...ma no comment najjednostavnije :icon_biggrin:
Micek je to ;)
 
Član
8 x 2200 cc Fuel injectors :icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek:


A nisi stavio najbitniju informaciju,za koliko sekunti preleti 402??????????''
 
Član
djavolica je napisao(la):
i mene je to zanimalo...a preko bi i bilo presporo za ovo :D
4g63 je cudo :icon_smile:

nemora biti, jest da je 4x4, ali je i lagan... ako nema profi diferencijal( što vjerujem da ima jer je engleska zemlja puna proizvodjaca difova ), nece moci prenjeti snagu na podlogu...
 
toon je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
i mene je to zanimalo...a preko bi i bilo presporo za ovo :D
4g63 je cudo :icon_smile:

nemora biti, jest da je 4x4, ali je i lagan... ako nema profi diferencijal( što vjerujem da ima jer je engleska zemlja puna proizvodjaca difova ), nece moci prenjeti snagu na podlogu...

A kad su vec ovoliko napravili šteta bi bila da ne urade i to kako treba...ne znam, ako je već cilj to vrijeme onda će valjda i to uraditi.Sa koje stranice je ovo preuzeto?
 
Član
djavolica je napisao(la):
toon je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
i mene je to zanimalo...a preko bi i bilo presporo za ovo :D
4g63 je cudo :icon_smile:

nemora biti, jest da je 4x4, ali je i lagan... ako nema profi diferencijal( što vjerujem da ima jer je engleska zemlja puna proizvodjaca difova ), nece moci prenjeti snagu na podlogu...

A kad su vec ovoliko napravili šteta bi bila da ne urade i to kako treba...ne znam, ako je već cilj to vrijeme onda će valjda i to uraditi.Sa koje stranice je ovo preuzeto?

Sa stranice proizvođača :D
http://www.magnusmotorsports.com

Ma morali su ih promjeniti, inace nista od 6 sekundi :123:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top