Euro truck simulator 2

Euro truck simulator 2

Član
Ne mozete kao pocetnici nikako da vozite verzije od 750ks... Mislim da to ide od 20og nivoa, sem ako ne koristite neki mod... Najace sto sam ja nasao a proverio sam sve, je do 5og nivoa je Reno sa 440ks. Sa 10 nivoom ja mislim moze da se kupe verzije do 500ks tj ja sam na 10 nivou ako se dobro secam doradio Reno na 480ks.

Ja vozim cisterne sa benzinom i to ;) Tamo lezi lova :D A inace ako hocete da zaposlite ljude, zaposlite zene, ja sam vec dve zaposlio i bas vredno rade ;) Za razliku odog lika kojeg sam prvog zaposlio, taj dugo nije nalazio nikakav posao i zaradjivao je neku sicu dok nije poceo malo da doprinosi... ;)
 
Član
onaj prije no sto sam uzeo ovaj valiant bio sam na nivo 5 i otkljucan je od samog pocetka samo ima malo dilera za njega
 
Član
Pa ja sam bio stigao do 15-16 nivoa dok nisam morao da pocnem iz pocetka i ja ni tada nisam mogao da ga kupim... :icon_question: a inace zaboravio sam reci, kad dodje do trenutka da vam se spava nedesi se nista :lol: Tj 1h pre toga kao zevate pa se malo zatamni ekran po ivicama na par sekundi a kad istekne vreme onda se zatamni ekran ceo i kao dremate par sekundi, usustini je kao kad vozite nocu bez svetala :D A sto se tice goriva, nikad mi nije nestalo, cim dodje do pola, ja sipam na narednoj pumpi... Mada gledam da sipam u sto istocnijim drzavama, jer je jeftinije gorivo :D
 
Član
yugisa sto ne potices zapadne pumpee a to jest malko je jeftinije
samo beze sto nece da zaspi ko na 18ws,. mozel se u igri ubacit vise igraca ko sto je bilo u 18ws pa da se ko takmicis sa njima za terete i to jer ovako nikada nikoga na utovarnim/iztovarnim mjestima i mozel se tezina igre postavit postane monotono samo naredni teret i ozezi po prasini
a valiant od750 konja je dostupan od samog pocetka jer ima jos jacih a oni dolaze poslije 10lvl i tak dalje
a one upgrade gume, dupla osovina, kabina, i sl jel to samo izgled il ima neke koristi od toga
 
Član
Ja ne mogu da ga kupim, nisam mogao ni da ga kupim ni na 15 nivou... Na 15 nivou najace i dalje sto sam mogao da kupim je i dalje Reno od 440ks i otisao sam od par drugih proizvodjaca, ali su svi imali isto tako oko 380-440ks sto mi nije bilo zanimljivo jer sam vozio doradjen Reno na 480ks. Sto se tice modifikacija, sem snage ja nisam video neku bas razliku, ti sa dve osovine kao da nesto malo bolje skrecu u krivini ali mozda mi se cini... Sve ostalo je vizuelno samo ;)
 
Član
Dosad najjaci kamion koji sam imao priliku uzet je valiant 600ks a tek sam 4 lvl i nalazi se u osnabruck-u i cijena je 100,390 ja ga zamjenio za svog iveca od pisljivih 360ks nije mogo maket a ovaj leti
 
Član
Svaka cast za igricu ko je postavio, evo vozim ne stajem ispadoše mi ajs hahahha, samo jel neko zna kako se pale svjetla naveče heheh
 
Član
s.edin je napisao(la):
Svaka cast za igricu ko je postavio, evo vozim ne stajem ispadoše mi ajs hahahha, samo jel neko zna kako se pale svjetla naveče heheh
L i K kratka,duga;) P su ti brisaci ako te slucajno kisa ufati
 
Član
dinozzo je napisao(la):
s.edin je napisao(la):
Svaka cast za igricu ko je postavio, evo vozim ne stajem ispadoše mi ajs hahahha, samo jel neko zna kako se pale svjetla naveče heheh
L i K kratka,duga;) P su ti brisaci ako te slucajno kisa ufati

znam, ali nece da se upale probao sam to sa L i K samo se upale ove male sijalice po prikolici a farovi nece, sigurno xenoni crkli hahahahah, ajd naganjat cu valjda nekakoo. pozz svim driverima..
 
Član
Ljudi opet mi pojavljuje zavrsen demo,ako igram bez interneta i brisem live_streams.sii.Pomagajte a bas mi se svidja igrica:icon_sad:
 
Član
I ja evo dva posla odgodi zbog svjetala, i platio sam penale po 12.000 E zbog neizvrsenog posla, nemogu vozit ne vidi se nista kad upalim svjetla.. to bi bilo to izgleda sto se tice ove igrice a i meni se bas svidja jbgg:icon_question:
 
Član
probaj pritisni f4 imas tu da upalis svjetla
il vidi u opcijama mozda si sta promjenio tipkeee
il svjetlinu ekrana promjenis stavis na najvece
 
Top