eo Stiglo nest NOVO PEUGEOT 307 by ZEKO_na_BaterijE

eo Stiglo nest NOVO PEUGEOT 307 by ZEKO_na_BaterijE

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
elvirjahic je napisao(la):
dajte,ne brukajte se sa ovim ljepljenjem plastike na kljucevima.U ovlasteni i narucite originalnu plastiku(kljuc)......Zaboravih reci da je pug prelijep.imao sam slicnog,samo bio benzinac ali oprema ista(sport paket).....nek bude sa srecom drug..:cool:

Izvini, molim te, a sto se brukam? Jel' znas koliko je nov kljuc u servisu? Ako imas da mi kupis, necu se ja ljutiti!
 
OggyBoy je napisao(la):
elvirjahic je napisao(la):
dajte,ne brukajte se sa ovim ljepljenjem plastike na kljucevima.U ovlasteni i narucite originalnu plastiku(kljuc)......Zaboravih reci da je pug prelijep.imao sam slicnog,samo bio benzinac ali oprema ista(sport paket).....nek bude sa srecom drug..:cool:

Izvini, molim te, a sto se brukam? Jel' znas koliko je nov kljuc u servisu? Ako imas da mi kupis, necu se ja ljutiti!

Kad mozete davati na gluposti kako bi "napucali" svoj autic mozete dati i za kljuc,pa i to je dio auta a ne samo felge,auspuf,kn filteri itd....
 
e hvala na komentarima :) LIJEPIM :p a kad ste vec kod toga da vas informisem' ta plastika s dugmadima bez kljuca dodje 127 KM u ovlastenom servisu u Sarajevu' zvao ja danas :) ako nesto ne skontam nema mi druge nego otici i kupit Stacu :((((
 
mario nije problem sta treba samo javi :)

almire skupo nego sta evo nasao sam od CITROENA PICASO :) pa cu prodat da upasujem to nekako'..... ima razlike malo ovaj jedan nema saraFa ovaj ima' pa ce mo vidjet :))
 
i dugmad sam prebacio komplet gornji dio plastike' i napravio sve upakovao' i sad je ko NOVO :) koda nije ni falilo dugmad :) super mi je leglo :)
 
Član
A zar ne dodju dva kljuca uz auto? Cuj 130km komadic plastike, iz principa ne bi dao toliko...
 
Član
Dodju 2 kljuca, ali samo sa jednim mozes paliti auto!
Drugi nije kodiran i sluzi za otkljucavanje i ta sranjca.
 
jest jest 130 km :D al napravio sam to naso sam CITROENA PISACO isti kljuc samo bez sarafa pa sam to sredioo i sad je super koda nije ni FALIILO :D eo malo slikica malo se KUpali i tak :D
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
Dodju 2 kljuca, ali samo sa jednim mozes paliti auto!
Drugi nije kodiran i sluzi za otkljucavanje i ta sranjca.

cuj to :icon_question: ja na 307ici imao 2 kljuca i oba koristio najnormalnije :icon_question:
sorry na off-u, peugeot je extra, vec sam komentirao :)
 
dado307 je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
Dodju 2 kljuca, ali samo sa jednim mozes paliti auto!
Drugi nije kodiran i sluzi za otkljucavanje i ta sranjca.

cuj to :icon_question: ja na 307ici imao 2 kljuca i oba koristio najnormalnije :icon_question:
sorry na off-u, peugeot je extra, vec sam komentirao :)

hehehe ma samo svrljaj' i ja imam isto 2 kljuca isto obadva mi i zakljucavaju i pale' svejedno :)

USPUT KUPLJENE NOVE STOPE :)))
 
BHT Ovisnik
super,al zasto bas ove lexus,jesul bile crne:cool: bilo dobro ove unutra u mat crnu ofarbati
 
CoL3-99 je napisao(la):
super,al zasto bas ove lexus,jesul bile crne:cool: bilo dobro ove unutra u mat crnu ofarbati


nemam pojma :D ovo sam kupio za 60 km SKOrO PA NOVE :) hehehehe mozda cu ih samo malo postavit na svoje ' :D pa prodam vidjecu kakvog budem raspolozenja :D hehehehehe DOBRE ZA TE PARE :D
 
Član
ZEKO_na_BaterijE je napisao(la):
dado307 je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
Dodju 2 kljuca, ali samo sa jednim mozes paliti auto!
Drugi nije kodiran i sluzi za otkljucavanje i ta sranjca.

cuj to :icon_question: ja na 307ici imao 2 kljuca i oba koristio najnormalnije :icon_question:
sorry na off-u, peugeot je extra, vec sam komentirao :)

hehehe ma samo svrljaj' i ja imam isto 2 kljuca isto obadva mi i zakljucavaju i pale' svejedno :)

USPUT KUPLJENE NOVE STOPE :)))

Sorry za OFF i quote, ali je to onda slucaj sa 206, tako je kod mene.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top