eo Stiglo nest NOVO PEUGEOT 307 by ZEKO_na_BaterijE

eo Stiglo nest NOVO PEUGEOT 307 by ZEKO_na_BaterijE

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ZEKO_na_BaterijE je napisao(la):
HVALA NA KOMENTARIMA :) a masina ne znam dje se moze nabavit' :D ja sam ovo polirao kod kolege u auto salonu .)

samo metalmir tebi bi predlozio da ispoliras farove jer sam vidjeo da ti lijevi far ne BIJELI BAS NAJBOLJE :D hehehehe

hehe... kod mene lijevi far nije dobar, puno rosi (to im je mana) a ni sjenilo nije najbolje tako da tražim da kupim, al niko se ne javlja :icon_confused:
 
metalmir je napisao(la):
ZEKO_na_BaterijE je napisao(la):
HVALA NA KOMENTARIMA :) a masina ne znam dje se moze nabavit' :D ja sam ovo polirao kod kolege u auto salonu .)

samo metalmir tebi bi predlozio da ispoliras farove jer sam vidjeo da ti lijevi far ne BIJELI BAS NAJBOLJE :D hehehehe

hehe... kod mene lijevi far nije dobar, puno rosi (to im je mana) a ni sjenilo nije najbolje tako da tražim da kupim, al niko se ne javlja :icon_confused:
onda ga ne vrijedi skidat i lijepit da ne rosi vise' imas na pik.ba par ljudi sto prodaju dijelove za 307-icu pa vidi :)
 
Član
ma ja... i ovdje sam ostavio temu da kupujem lijevi far... trebam bumpirat...
Valjalo bi tvog sivog i mog zlatnog parkirat jednog pored drugog pa opucat jedan photosession...

pardoniram, htio sam reći srebrenog i zlatnog :icon_smile:
 
metalmir je napisao(la):
ma ja... i ovdje sam ostavio temu da kupujem lijevi far... trebam bumpirat...
Valjalo bi tvog sivog i mog zlatnog parkirat jednog pored drugog pa opucat jedan photosession...

pardoniram, htio sam reći srebrenog i zlatnog :icon_smile:



ja sam vec zvao par ljudi koji imaju dijelove za 307-icu al naci ces te brojeve na piku ' sigurno ima neko FAR samo treba nazvat :) eto poslao sam ti PM pa da ovdje ne saramo uprazno :=)
 
Član
Cestitam na vozilici Odlicna je ;) ;) Neka te dobro posluzi
Nego reci mi te senzore (ABS ESP ASR) gdje si kupio i koliko to sve otprilike izadje para

Pozzzz
 
Mariosim ti senzori ti kostaju oko 90 km novi ' ja sam jutros sam sebi svoj zamjeno tj nije mi ni otiso senzor nego zica pukla' i zicu spojim ponovo i sve Fercera, promjeno krajnicu ofarbo klijesta iz dosade po ovoj zimi :D onako bezveze i tak :D FAP filter nisam provjeravo' nit sam mogo da ga provjerim :D jedino preko slika :D hehehehe jos mi je samo ostalo jos DALJINSKO ako ko zna dje ima na OTPADU :D nek ZOVE :D


HVALA NA LIJEPIM KOMENTARIMA :D eo slika malkice od posla
 
Član
Evo kako sam ja rijesio problem kljuca. Jeftinije ne moze, a bolje ti i ne treba. Ionako ce da ti stoji u dzepu, pa sta koga boli k* sto su ti dugmici ispali.:D



 
dajte,ne brukajte se sa ovim ljepljenjem plastike na kljucevima.U ovlasteni i narucite originalnu plastiku(kljuc)......Zaboravih reci da je pug prelijep.imao sam slicnog,samo bio benzinac ali oprema ista(sport paket).....nek bude sa srecom drug..:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top