EMMA @ S.R. Velika Gorica 24/05/09 + rezultati

EMMA @ S.R. Velika Gorica 24/05/09 + rezultati

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Da vidimo ko ce ici da brani boje BiH na EMMA u VG 24.05.09
Mada malo nas je iz BiH
plan je da se krene Nedelju ujutro rano, do 10.00 su prijave i nazalost licno se mora prijaviti za ucesce , znaci nemoze drugacije!
Naravno nije samo EMMA u pitanju tu je i SR, Style , i napomena da je Style u Nedelju ...
Ekipa caraudia u sastavu

1.Muha
2.Kokos
3.Ersan

Znaci krecemo ranu ujuru u nedjelju oko cca 03:00 tako da bi mogao stici da se prijavim na EMMA takmicenje koje ce mi biti i ujedno prvo takmicenje sto se tice SQ

SEZONA JE POCELA

:123:
 

IGY

Član
RE: EMMA @ S.R. Velika Gorica 24/05/09

Nisam jos ni pri kraju, ali imam sve komponente, jos samo da to fino slozim i nadam se da se od sljedece EMMA-e i ja prikljucujem
Sretno i donesi nam SQ pehar :cool::cool::cool:
 
Član
RE: EMMA @ S.R. Velika Gorica 24/05/09

Uhhh
neznam sta reci
sve rijeci pohvale,organizacija na velikom nivou
ucesnika bilo more za street race mislim da je bilo oko stotinjak auta
emma i emma spl nekih tridesetak auta,styling pedeset auta fenomenalno je bilo
auta je bilo raznoraznih,to se nemoze opistati znaci samo otici i gledati fascinirala me je opel corsa momak u jednom danu odnio 5 pehara svaka cast,a o audiju 6 necu ni da pricam jos nevidjeno nesto na autu je sve preradjeno i ulozeno para i para nevjerovatno........fakat se vidi gdje smo mi a gdje oni
auto sa mlaznim pogonom neverjrovatno 6 sec na 402 ludnicaaaa

Sto se tice emme sq ja sam uzeo 2 mjesto i zadovoljan sam tim....

al idemo dalje sljedeci 402 street race bit ce odrzan u Varazdinu ak bude sve kako treba trebao bih da idem.,....

Slike cu da postavim u toku dana
 
Član
RE: EMMA @ S.R. Velika Gorica 24/05/09

ersan_sa je napisao(la):
Uhhh
neznam sta reci
sve rijeci pohvale,organizacija na velikom nivou
ucesnika bilo more za street race mislim da je bilo oko stotinjak auta
emma i emma spl nekih tridesetak auta,styling pedeset auta fenomenalno je bilo
auta je bilo raznoraznih,to se nemoze opistati znaci samo otici i gledati fascinirala me je opel corsa momak u jednom danu odnio 5 pehara svaka cast,a o audiju 6 necu ni da pricam jos nevidjeno nesto na autu je sve preradjeno i ulozeno para i para nevjerovatno........fakat se vidi gdje smo mi a gdje oni
auto sa mlaznim pogonom neverjrovatno 6 sec na 402 ludnicaaaa

Sto se tice emme sq ja sam uzeo 2 mjesto i zadovoljan sam tim....

al idemo dalje sljedeci 402 street race bit ce odrzan u Varazdinu ak bude sve kako treba trebao bih da idem.,....

Slike cu da postavim u toku dana

WTF:icon_eek::icon_eek:
 

IGY

Član
RE: EMMA @ S.R. Velika Gorica 24/05/09

Ersane cestitam na drugom mjestu, svaka cast, i ako Bog da u Varazdin idemo skupa, trebao bih i ja do tad sve posloziti kako treba
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top