Eko i njegov GTI :P

Eko i njegov GTI :P

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Eko

Član
Napokon natjerah samog sebe da poredam fino sve slike iz pocetka :

Tek Kupljen od komsije :p :





I idemo polahko ...

Prvo sto sam uradio poslije registracije auta .. otisao sam kod Barbica da uradim novi izduv :) To je izgledalo ovako :







stavljena je nova maska bez znaka i obrva preko iste :



promijenio sam i obicne stopke s zatamnjenim ( hvala Galetu :)



onda su na red dosle felge i gume 195 / 55 R 15 nazad i 195 / 50 R 15 naprijed :










dok sam trazio opruge vozao sam se ovako :p i za kratko vrijeme sam i njih nasao .. cetiri sportske zute ( sta god to znacilo ) opruge... i naravno izgledao je mnogo ljepse spusten :







nekad kasnije mi se slomilo sjediste .. pa sam iskoristio priliku i kupio sportska sjedista , nista posebno, u tom trenutku samo da zamijenim slomljeno ... treba ih presvuci ... bice i to :p



probao sam i svog ljubimca na Street Race-u, meni je bilo super, ipak je to prvi put, nisam ostao posebno zapamcen,slabo sam vozio i imao skromno vrijeme 17.57 sec s reakcijom... ali bice to puno bolje ove sezone:




od prilike to je opet malo ukratko , mozda sam nesta preskocio .. i dosta je radjeno oko motora.. uradio sam generalku , i za kraj nekolke umjetnicke slike i ovo je samo pocetak , ide se dalje :)












i 2 slike s mojim vjecitim rivalom :p






LP ljudi.
 
Legend
kume slike su dramaticne..
ne mogu da vjerujem, fakat sad nes bolje gledam koliko se auto promjenilo u tvom vlasnistvu..

big respect za sve ;) ehhe

pozz
 

Eko

Član
meni ce tetka kupiti stopke .. 45 eura su kod nje i ponese mi kad bude dolazila dole ... jel tako hehehe
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top