Eko i njegov GTI :P

Eko i njegov GTI :P

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Eko

Član
ovakav je bio kad sam ga kupio ( prije 2-3 mjeseca cca )


danas izgleda ovako :







sta se radilo :
sportski lonac NES sport ..
maska bez oznake i lajsna iznad ..
te felge i gume 195/55 nazad i 195/50 naprijed r15 naravno
uradio sam mu skoro generalku kad sam ga uzeo odmah ..

u ponedeljak se spusta i onda polahko dalje .. ima svasta u planu ..


smijem reci da sam ga fino sredio za sad :)

sta vi mislite ?

Poz
 
Legend
Eko mi je lud, like je legenda :D

Svaka cast na autu, mislim da sada i vise nego zavrijedjuje paznju po gradu :p..
Jos malo da sredis izgled i mehaniku (farbanje i neke plastikice sitne) i onda ce bas da bude mejra :D

pozdrav maca
 
Član
Dobar, ja bi mu jos samo stopke promjenio i to je to.
Ne bi vise nista radio, ovako je lijep i kulturan...

Nego sta ti je ovo sa vratima, jel ih nisi dobro zatvorio za vrijeme slikanja il su ti se rastelovala?! Podesi to ak je ovo drugo, beze vako izgleda...
 

Eko

Član
VR6Boki je napisao(la):
Dobar, ja bi mu jos samo stopke promjenio i to je to.
Ne bi vise nista radio, ovako je lijep i kulturan...

Nego sta ti je ovo sa vratima, jel ih nisi dobro zatvorio za vrijeme slikanja il su ti se rastelovala?! Podesi to ak je ovo drugo, beze vako izgleda...

fno sam zatvorio ali baglame nisu ok, popravicu to ... a vjerovatno bice jos stopke i spustanje ;)
german style only :cool:
 
Član
dobar auto......samo da popravis malo limariju.........ako sam dobro vidio da ga je hrdja malo najela...;)
 

Eko

Član
freak je napisao(la):
dobar auto......samo da popravis malo limariju.........ako sam dobro vidio da ga je hrdja malo najela...;)

ima nazad ispod auspuha samo malo .. ali to cu brzo srediti da se ne siri dalje :)
 
Član
Vidi sa dadao_style ako jos uvijek ima one stopke, nisu bile ni skupe! Bas bi mu dobro legle! sa srecom u nastavku!
 
pored toliko truljavih dvicina ima i po koji kvalitetan peimjerak...dokazao si to...respect i samo dalje...pozzz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top