Ebay - Sve za vaseg ljubimca - Najveca potraznja?

Ebay - Sve za vaseg ljubimca - Najveca potraznja?

Član
Sitnica,ali se trazi,fino ke imati na stanju kazem bar za g4 i g5,a za ostala narucivati po potrebi npr
 
Član
Ali ono...imaš milion ljudi koji to već rade. Gledam jučer u autodijelovima usb punjač mobitela za auto 11KM, sinoć na ebayu naručim za 0.99 dolara...kinez i jedan i drugi.
 
Pa ima ali i svi posluju, opet ako nista svi ce traziti svoj grad da im je blize, a ako vec imas u gradu onda ce gledati dio grada da im je opet na ruku :D
 
Administrator
Neka ti je sa srecom ako to planiras. Prvo moras imati vrijeme da to upratis sve za narudžbe sa ebay-a koje su ti dosle ili nisu, da saljes ljudima mailove za to sto nisu dosle, a na kolicinu to valja upratiti sve. Ali to se moze kad se ima volje i vremena.
Tačno je to da ima puno ljudi koji to prodaju, ali današnji kupci su gospoda. Trgovao sam preko pika pofino i nema mi ništa gore nego kad mi kaže kupac možeš li mi donijeti ili de da se nadjemo tu i tu a to je lupam 6-7 km od moje kuce. Tako da to sve moras imati u vidu ako zelis da zarađuješ, jer svi hoće na noge za iste pare.
 
Član
Imas i one kapice za ventile zanimljive sa logom auta, uz neke dodje i rivjesak a i one su dobre sa strane imbus saraf sto imaju jer stoka pokrade ove obicne :D

Mozes li dobavit ovu novu carbon foliju visoki sjaj sto je kao lakirana, nje nema jos na trzistu kod nas samo par ljudii vidim na piku da je prodaje i to 45 kM kvadrat ako se to moze jeftinije naci dobro i za korisnike i za tebe ?! :)
 
Top