Ebay - Sve za vaseg ljubimca - Najveca potraznja?

Ebay - Sve za vaseg ljubimca - Najveca potraznja?

Član
Kao prvo trebas dobro poznavati odredjene dijelove za odredjeni tip auta ili se opredjeliti za neki tip i nabavljati dijelove samo za to u sto si 100% siguran da odgovara. Lako mozes izgubiti obraz radi neke min. zarade.
Npr. budi strucnjak pa naruci diode za golfa 5 koje ce fercerati duze vrijeme a da su jeftine itd...jer i na ebayu sto je jeftino nije ni kvalitetno.
Drugo ne stavljati preveliku cijenu, tj ne ocekivati preveliku zaradu. Npr. neki prekidaci koji na ebayu kostaju nekih 10$ kod nas ih prodaju po 60 i vise maraka. To je sramota

Ma ne isplati se specijalizirati tako usko... a sumnjam da bi iko to džaba radio i zajebavo se oko toga, ako da, onda svaka čast druže!

druga stvar, svako ima svoju cijenu, bilo je i biće... najbolje je sam sebi poručit, ali onda ima više rizika, zato se i udaraju marže.. naravno ima pretjeranih, ali opet svakom svoje ;) a nekada tu cijenu opravdava i vrijeme provedeno dok se to nešto nađe, ne bude tu baš sve servirano na dlanu, a svašta se može iskopati, za smiješne pare,...


Mislim da ovi boost staići i gluposti uvijek idu... turbo boost pogotovu, sve više je turbo motora
 
Upoznat sam sa svim, godinama vec narucujem.
Sto se tice cijena naravno da ne bih stavljao ogromnu razliku da to bude neki lopovluk, znam dosta ljudi koji kazu: "joj mrsko mi cekati dao bi i 5-10KM vise da ima odma" i ja za takvu publiku bi narucivao. Sto se tice dioda to za Golf 5 nisu krive diode nego Golf hehe jer crkava ziv jel ne stavis fabricku tj. obicnu sijalicu. Uzimao bi provjerenu robu koju bi testirao pred kupcem naravno. Ne bi uzimao bas toliko jeftino smece gdje dodje 100 sijalica za 2 dolara, ganjao bi sto kazes ipak kvalitet.
 
Član
Raznovrsna ponuda svega...ponudis sijalicu za 2KM i za 12KM..i poneka izmedju...pa ko sta hoce..
 
Moj savjet vam je ako nemate nekog na carini da ptodje paket ispod ruke nemojte veće od 47-48KM naručivati, bolje 5-10 od toliko nego jedan preko jer ćeš izgubiti dobar dio zarade planirane kada ti obračunaju carinu i PDV ;)
 
Znam i to, narucio sam bio DVD od 600KM pa sam to "zavrsio" bez carine :D Ne bih svu robu od jednog lika uzeo pa da bude kamara nego sto kazes 50 po 50 :)
Sta mislite o onim kapicama za ventile raznih vrsta?
 
Član
oprema za autoakustiku, osigurači za pojačala, kućište osigurača, žice za pojačalo
 
Član
85e1f548f153c3de494828e45b180bb0.jpg
d17bcfa314be0fe488e4be7d2fed922c.jpg
 
Top