E36 by Muha/ CA performance

E36 by Muha/ CA performance

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
2 be continue

KW v1 smo montirali za prvu pomoc, opruge su OK ali..

dsc02284l.jpg


nove disk plocice

dsc02291gv.jpg


novi diskovi 315mm sa M3

dsc02288d.jpg


nove glavcine da bi se M3 klijesta mogla montirati, takodje sa M3 , POWERFLEX seleni, gumice balans stange par dana ranije stavljeni


dsc02287x.jpg


novi diskovi na novim glavcinama

dsc02289k.jpg


///M klijesta , plocice, diskovi, kociona crijeva i DOT 5.1 ulje.. - function over fashion

dsc02293tp.jpg


dsc02295d.jpg


sve smontirano

dsc02300x.jpg



nakon zamjene svega spura of kors..

dsc02301gs.jpg

tnx to AldinShpura :)

stay tuned
 
Član
oooooppaaaaaa.....bravo majstore....:cool::cool::cool:

sa svim duznim postovanjem,ako smijem da kazem kako bi ja to,sto ne znaci da ti to ne radis kako treba....ne daj boze....

ja bi taj motor ''glava ko od stakla'' izbacio van i metnio fino lijepo suvi V8 4,4 iz e39 ili e38 sa 6 brzina,skinuo bi dio pozarnog zida i gurnio motor unutra koliko moze a moze skroz do sajbe jer stavljas u tom slucaju kocioni od V8 koji ide kod prednjeg lijevog fara...ali to su sad sitnice i detalji...nebitno....

malo mu se poigrati sa usisom i izduvom i eto snage koliko oces da neznas ni u koju si brzinu usalto jer je njemu svejedno.
taj motor u m3e30 u sestoj brzini sa 2,9x difom proslajdrava.

sta se tice kocnica odlican posao mada nemam nista protiv od kocnica sa 330i i slicnih ''obicnih'' auta...

karoseriju obvezno pojacati oko tunela i zadnjeg mosta i hvatista diferencijala...

u svakom slucaju ako i ostaje ovaj motor gledati nekako da ga se uvuce jos nazad jer kas si povadio sve stvari sjebao se raspored tezine koji je bio dosta dobar....


Sretno u svakom slucaju i ne sumnjam da ce biti jurilica :cool::cool::cool:

i da,negdje si spominjao kvacilo drugo,nadam se da ces izbaciti dvomaseni zamajac van prilkom tog upgradea...ne da mi se sad traziti koje si kvacilo rekao staviti....
 
Početnik
-Suki- je napisao(la):
oooooppaaaaaa.....bravo majstore....:cool::cool::cool:

sa svim duznim postovanjem,ako smijem da kazem kako bi ja to,sto ne znaci da ti to ne radis kako treba....ne daj boze....

ja bi taj motor ''glava ko od stakla'' izbacio van i metnio fino lijepo suvi V8 4,4 iz e39 ili e38 sa 6 brzina,skinuo bi dio pozarnog zida i gurnio motor unutra koliko moze a moze skroz do sajbe jer stavljas u tom slucaju kocioni od V8 koji ide kod prednjeg lijevog fara...ali to su sad sitnice i detalji...nebitno....

malo mu se poigrati sa usisom i izduvom i eto snage koliko oces da neznas ni u koju si brzinu usalto jer je njemu svejedno.
taj motor u m3e30 u sestoj brzini sa 2,9x difom proslajdrava.

sta se tice kocnica odlican posao mada nemam nista protiv od kocnica sa 330i i slicnih ''obicnih'' auta...

karoseriju obvezno pojacati oko tunela i zadnjeg mosta i hvatista diferencijala...

u svakom slucaju ako i ostaje ovaj motor gledati nekako da ga se uvuce jos nazad jer kas si povadio sve stvari sjebao se raspored tezine koji je bio dosta dobar....


Sretno u svakom slucaju i ne sumnjam da ce biti jurilica :cool::cool::cool:

i da,negdje si spominjao kvacilo drugo,nadam se da ces izbaciti dvomaseni zamajac van prilkom tog upgradea...ne da mi se sad traziti koje si kvacilo rekao staviti....



care moj hvala na Advices ali ja to radim malo drugacije...

sachs performance ide gore sa F1 racing zamajcem

ne sikiraj se sto se tice BMW-a, o tim vozilima znam svasta
 
Član
muha je napisao(la):
-Suki- je napisao(la):
oooooppaaaaaa.....bravo majstore....:cool::cool::cool:

sa svim duznim postovanjem,ako smijem da kazem kako bi ja to,sto ne znaci da ti to ne radis kako treba....ne daj boze....

ja bi taj motor ''glava ko od stakla'' izbacio van i metnio fino lijepo suvi V8 4,4 iz e39 ili e38 sa 6 brzina,skinuo bi dio pozarnog zida i gurnio motor unutra koliko moze a moze skroz do sajbe jer stavljas u tom slucaju kocioni od V8 koji ide kod prednjeg lijevog fara...ali to su sad sitnice i detalji...nebitno....

malo mu se poigrati sa usisom i izduvom i eto snage koliko oces da neznas ni u koju si brzinu usalto jer je njemu svejedno.
taj motor u m3e30 u sestoj brzini sa 2,9x difom proslajdrava.

sta se tice kocnica odlican posao mada nemam nista protiv od kocnica sa 330i i slicnih ''obicnih'' auta...

karoseriju obvezno pojacati oko tunela i zadnjeg mosta i hvatista diferencijala...

u svakom slucaju ako i ostaje ovaj motor gledati nekako da ga se uvuce jos nazad jer kas si povadio sve stvari sjebao se raspored tezine koji je bio dosta dobar....


Sretno u svakom slucaju i ne sumnjam da ce biti jurilica :cool::cool::cool:

i da,negdje si spominjao kvacilo drugo,nadam se da ces izbaciti dvomaseni zamajac van prilkom tog upgradea...ne da mi se sad traziti koje si kvacilo rekao staviti....



care moj hvala na Advices ali ja to radim malo drugacije...

sachs performance ide gore sa F1 racing zamajcem

ne sikiraj se sto se tice BMW-a, o tim vozilima znam svasta






Samo naprijed druze,ne sumnjam uopste u rezultat :cool::cool::cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top